Lampa Uberlight Flex do kupienia w Polsce

Można już w Polsce kupić wyjątkową lampę Uberlight Flex przeznaczoną do oświetlenia gramofonów.

Znajduje się ona na wyposażeniu systemu referencyjnego „High Fidelity”, a od kilku tygodni lampa dostępna jest w PolsceTUTAJ. Na tegorocznej wystawie HIGH END w Monachium lampy Uberlight Flex były niemal obowiązkowym elementem ekspozycji – oświetlały między innymi gramofony TRANSROTOR, TW-Acustic, Cambridge Audio.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

Winyle.pl są internetowym sklepem w Polsce, który ze szczególną pasją wprowadza na rynek wszelkiego rodzaju akcesoria do gramofonów. Mamy tutaj wszystko, co potrzebne do  utrzymania naszej kolekcji płyt i gramofonu w doskonałym stanie. Każda z tych rzeczy została dokładnie sprawdzona przez właściciela sklepu – Pana Tomasza Opowicza, dla którego oferta winyle.pl jest wyrazem osobistej pasji i zamiłowania do użytecznych ale przede wszystkim wysokiej jakości a często i pięknych przedmiotów otaczających nasz audiofilski świat. Teraz właśnie w ofercie znalazła się kanadyjska lampa do gramofonu. Ot lampa – zdawało by się, jak każda inna. Ta jednak ma nie tylko światło dostosowane do tego, by nie przeszkadzała w pokoju, w którym słuchamy muzyki ale „wynajdywała” kurz oraz ułatwiała właściwe, bezpieczne położenie igły na gramofonie.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W recenzji sprzed dwóch lat magazyn „High Fidelity” pisał:

Uberlight Flex jest tylko lampką LED, ale jej projekt plastyczny i mechaniczny, wykonanie oraz wykończenie sprawiają, że jest ona ładnym obiektem sztuki użytkowej o znakomitej funkcjonalności.

Cała recenzja → TUTAJ.

WINYLE.pl 

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne