Kolumny podstawkowe okiem i uchem salonu Q21

Salon Q21 podsumowuje „Podstawkowe odsłuchy”.

W materiałach prasowych czytamy:

Niedawno w salce odsłuchowej salonu Q21 znalazło się sporo sprzętów, a wszystkie z nich zagrały przepięknie. Dźwięk wydobywał się z kolumn podstawkowych Jean-Marie Reynaud Lucia, Buchardt P300 oraz Audiovector QR1. Pierwsze z nich oferują jednocześnie lekkie i głębokie brzmienie o bardzo szerokiej scenie.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I dalej:

Buchardt P300 to konstrukcja grająca nieco ciemniej, opisywana przez niektórych jako rockowa. Niezwykle interesujące kolumny, które również mają świetną stereofonię dzięki swojej konstrukcji i pochylonemu frontowi. Audiovector QR1 to jedyne z nich, które zostały wyposażone w przetwornik wysokotonowy AMT, a do tego ma mocniej zaznaczoną górą, co doceni wiele osób.
Z elektroniki doradcy mieli przyjemność podpiąć je do Audiolaba 9000A, Marantza 40n oraz Vincenta SV-228, czyli trzech źródeł o różnym podejściu do prezentowania dźwięku. Audiolab prezentuje bardziej otwarte brzmienie, o bardzo wysokiej muzykalności i świetnej kontroli w basie, podczas gdy Marantz 40N jest sprzętem o cieplejszej sygnaturze. Vincent z kolei to bardzo dynamiczny wzmacniacz o konstrukcji hybrydowej, który zapewnia lampowe podejście z mocą i tranzystora.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Salon zaprasza do odsłuchów wszystkich zainteresowanych.

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne