JBL Tune 770 NC. Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne

Tune 770 NC to nowe, bezprzewodowe wokółuszne słuchawki JBL z funkcją adaptacyjnej redukcji szumu.

Model Tune 770 NC pracuje nawet 70 godzin, a jeśli potrzebuje się szybkiego ładowania, 5 minut zapewnia dodatkowe 3 godziny muzyki. Składane na płasko słuchawki łączą się z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Dzięki bezpłatnej aplikacji JBL Headphones można dostosować dźwięk do własnych potrzeb. Można swobodnie zarządzać połączeniami i asystentem głosowym, korzystając z telefonu, a dzięki funkcji VoiceAware, usłyszeć siebie podczas rozmowy. Do wyboru mamy cztery kolory: granatowy, fioletowy, biały i czarny.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL-e wyposażone są w adaptacyjną redukcję szumu, a jeśli chce się słyszeć, co dzieje się wokół, bez zdejmowania słuchawek, technologie Ambient Aware i TalkThru pozwalają wzmocnić dźwięki otoczenia. Z urządzeniami łączą się za pomocą najnowszej wersji Bluetooth 5.3 z obsługą LE Audio (dostępna za pośrednictwem aktualizacji OTA w późniejszym terminie). Użytkownik ma do dyspozycji funkcję Smart Audio & Video w aplikacji JBL Headphones, wybierając tryb Audio (najlepsza jakość dźwięku) lub Video (optymalna jakość dla gier i wideo).

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w sklepach Google Play oraz App Store. Dzięki niej można dostosować dźwięk do swoich upodobań, wybierając jeden ze wstępnie ustawionych trybów EQ lub dostosowując krzywą EQ do treści, stylu i osobistych preferencji. Komunikaty głosowe w wybranym języku przeprowadzą użytkownika przez funkcje JBL Tune 770 NC. Połączenia telefoniczne można w prosty sposób kontrolować pod względem dźwięku i obsługi połączeń za pomocą słuchawek, korzystając z wygodnych przycisków na nauszniku. Za pomocą funkcjonalności VoiceAware można ustawić poziom słyszalności głosu użytkownika podczas rozmowy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent deklaruje, że dzięki zastosowaniu lekkich materiałów, miękkich nausznic oraz wyściółki pałąka „słuchawki nadają się do noszenia przez długi czas z maksymalną wygodą”, a „składana konstrukcja pozwala zabrać słuchawki ze sobą w każde miejsce, w którym chce się posłuchać muzyki. To pełna wygodna użytkowania!”

Cena: 599 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne