JBL Tune 670 NC. Nauszne słuchawki bezprzewodowe

JBL Tune 670 NC to bezprzewodowe słuchawki nauszne z funkcją adaptacyjnej redukcji szumu.

Jak pisze producent, „to ulubiona muzyka bez hałasu, lekkość, komfort i świetny dźwięk. A do tego cztery fantastyczne wersje kolorystyczne: fioletowa, biała, niebieska i czarna”.

Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 670 NC z adaptacyjną redukcją szumu wyposażone zostały w akumulator pozwalający na 70 godzin grania. W 5 minut uzyskuje się dodatkowe 3 godziny słuchania muzyki. JBL Tune 670 NC łączą się z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie, a dzięki bezpłatnej aplikacji JBL Headphones można dostosować dźwięk do własnych potrzeb.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Można swobodnie zarządzać połączeniami i asystentem głosowym, korzystając z telefonu, a dzięki funkcji VoiceAware, można słyszeć siebie podczas rozmowy. Jeśli chce się słyszeć, co dzieje się wokół bez zdejmowania słuchawek, technologie Ambient Aware i TalkThru pozwalają wzmocnić dźwięki otoczenia.

W aplikacji JBL Headphones, która dostępna jest w sklepie Google Play oraz App Store, można wybrać jeden ze wstępnie ustawionych trybów EQ lub dostosować krzywą EQ do treści, stylu i osobistych preferencji.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Ładowanie za pomocą wygonego kabla USB typu C trwa zaledwie 2 godziny i pozwala na bezprzewodowe słuchanie nawet przez 44 godziny z włączonym ANC. Krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarczy, aby słuchać muzyki przez kolejne 3 godziny. Przy wyłączonym ANC wbudowany akumulator zapewnia nawet 70 godzin pracy słuchawek.

Połączenie wielopunktowe pozwala na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth na inne. Można przechodzić z wideo na tablecie do połączenia na telefonie.

Producent dodaje:

Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów oraz miękkich wkładek i wyściółki pałąka, słuchawki nadają się do noszenia przez długi czas z maksymalną wygodą. Składana konstrukcja pozwala zabrać je ze sobą w każde miejsce, w którym chce się posłuchać muzyki. Lekka, składana konstrukcja to pełna wygoda użytkowania!
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 479 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne