Audio Video Summit #37: Jak ustawić kolumny

Audio Video Summit #37 zatytułowany „Jak ustawić kolumny” już dzisiaj, 22 sierpnia 2023 o godzinie 20:00.

Gościem programu ponownie będzie GRZEGORZ SKUBISZ czyli GregAudio. Ma to być praktyczny poradnik dotyczący sposobów ustawiania kolumn w pokoju aby uzyskać – jak czytamy – „superbrzmienie”. Grzegorz podzieli się swoimi odkryciami i poradami z 30-letniego doświadczenia w tej branży. Wydawcy wrócą też do dwóch poprzednich odcinków „Hi-End za grosze” aby gość mógł odpowiedzieć na „100 pytań do…” na które wówczas zabrakło czasu. 

Kiedy: wtorek 22 sierpnia 2023 r. o godzinie 20:00 (LIVE)

Kto: GRZEGORZ SKUBISZ

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
˻ PROGRAM ˺

Organizatorzy piszą:

1. JAK USTAWIĆ KOLUMNY? Powiesz – banalne. A ilu audiofilów ma je prawidłowo ustawione w swoim pokoju? A ty? Ustawiłeś je optymalnie? 
Jesteś zadowolony z brzmienia? A może jednak warto poznać tajne sekrety kogoś kto rozwija fenomenalne systemy GAT? Czy musisz wydać 50 tysięcy na adaptację pokoju, żeby cieszyć się audiofilskim brzmieniem? Zapewniamy Cię, że warto – dowiesz się o pewnych sposobach o których nie słyszałeś. Ja byłem naprawdę zaskoczony…
2. Sesja Q&A – powrócimy także do pytania z poprzednich dwóch spotkań z Grzegorzem Skubiszem:
  • Czy można uzyskać brzmienie Hi-End za grosze?
  • Co to jest GAT?
Grzegorz jest naszym Mentorem Audio. Dzięki niemu weszliśmy, jak się okazało, na najlepszą (w naszym przypadku) ścieżkę rozwoju hi-fi do prawdziwego brzmienia klasy high-end za naprawdę śmieszne pieniądze. Rozmowy niedokończone. Spotkania trwały po ok. 3 h i na sesję Q&A brakło czasu. Pora wrócić, żeby podsumować temat vintage audio i GAT. 
Pamiętasz o co chciałeś zapytać Grzegorza? A może pojawiły się nowe kwestie? Wykorzystaj możliwość w najbliższy wtorek. 
Wejdź o 20:00 na ten link i oglądaj na żywo na YouTube lub na FB – możesz zadawać pytania na czacie. Pełna interakcja live.

Zarejestruj się wcześniej na: → AUDIOVIDEOSUMMIT.pl

Potem wejdź tutaj: → AUDIOVIDEOSUMMIT.pl

Zapraszamy!

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne