JBL Soundgear Sense. Słuchawki bezprzewodowe

JBL proponiuje nowe słuchawki bezprzewodowe o bardzo ciekawej konstrukcji.

W przeciwieństwie do słuchawek dokanałowych, model Soundgear Sense wykorzystuje przewodzenie powietrza, nie zamykając całkowicie kanału słuchowego, co – jak czytamy – pozwala nosić je wygodnie przez wiele godzin. Elastyczne zaczepy na uszy obracają się, pozwalając wybrać użytkownikowi czy chce się skupić na muzyce lub połączeniach, czy też wpuścić więcej dźwięku z otoczenia.

Odłączana opaska na szyję pozwala dopasować słuchawki podczas treningu, a dzięki klasie ochrony IP54 słuchawki są odporne na pot, a nawet lekki deszcz. Słuchawki wyposażono w cztery mikrofony, a w aplikacji My JBL Headphones można dostosować intuicyjne sterowanie dotykowe muzyką i połączeniami w każdej słuchawce.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Technologia OpenSound w słuchawkach JBL Soundgear Sense dostarcza – jak mówi producent – „naturalne doznania dźwiękowe z niemal zerowym przenikaniem dźwięku”. Za sprawą tej innowacji ciśnienie akustyczne ma być kierowane falami w stronę uszu, gdy przeciwna faza ogranicza rozpraszanie dźwięku.. Ponadto słuchawki JBL Soundgear Sense spoczywają wygodnie na krzywiźnie uszu, nie blokując kanału słuchowego, dzięki czemu słyszy się zarówno swoje brzmienie, jak i świat wokół. Dwa przetworniki 16,2 mm – po jednym w każdej słuchawce – wykorzystują unikalny algorytm wzmacniający bas, zapewniając – czytamy dalej – „niezwykłe, bezkompromisowe doznania dźwiękowe z mocnym basem i czystym dźwiękiem, co pozwala cieszyć się każdym dynamicznym beatem, słysząc jednocześnie otoczenie”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawki pracują na jednym podładowaniu do 6 godzin i kolejnych 18 godzin z etui ładującego. W sumie do 24 godzin pracy akumulatora z szybkim ładowaniem. Gdy nie ma się czasu, to przy użyciu wygodnego kabla USB typu C, w szybki sposób można doładować słuchawki na dodatkowe 4 godziny pracy w zaledwie 15 minut.

JBL Soundgear Sense mają stopień ochrony przed kurzem i zachlapaniem IP54. Hybrydowa konstrukcja mechaniczna w postaci regulowanych zaczepów oraz dołączonej opaski na szyję umożliwia dwojaki sposób użytkowania. To „wygoda i stabilność na uszach przez cały dzień” lub „jeszcze lepsze dopasowanie opaską wokół szyi na przykład podczas treningu”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Po otwarciu etui słuchawki automatycznie parują się z urządzeniem. Dzięki funkcji Dual Connect można używać obu słuchawek razem lub każdej z osobna. Wystarczy dotknąć słuchawki, aby sterować muzyką, głośnością i połączeniami. Natomiast aplikacja My JBL Headphones pozwala dostosować sterowanie dotykowe, by było jeszcze wygodniejsze. To też możliwość cieszenia się muzyką na własny sposób, gdyż w aplikacji można dostosować sposób słuchania i gesty dotykowe, znaleźć swoje słuchawki oraz korzystaj z trybów Smart Audio & Video. Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepach Google Play i App Store. 

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: TBA

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne