Harman Kardon Go+Play 3. Głośnik Bluetooth

Harman Kardon proponuje nowy przenośny głośnik Bluetooth.

Producent zwraca uwagę na aluminiowy uchwyt, dzięki któremu głośnik ma być łatwy do przenoszenia, a także na panel dotykowy ze szkła hartowanego. Dzięki tym zabiegom Harman Kardon Go+Play 3, jak czytamy, „wygląda pięknie i brzmi jeszcze lepiej”. I dalej:

Jego wysoka moc wyjściowa i krystalicznie czysty 3-drożny dźwięk stereo zachwycą miłośników najlepszego brzmienia. Dodatkowym atutem jest automatyczna kalibracja, która dostraja brzmienie do nowego otoczenia, dzięki czemu muzyka zawsze brzmi najlepiej.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Akumulator głośnika zapewnia do ośmiu godzin pracy. Możemy również skorzystać z gniazda USB-C będącym portem ładowania, na przykład telefonu. Dzięki wbudowanym dwóm mikrofonom „głos będzie wyraźnie słyszalny, nawet jeśli podczas następnej telekonferencji usiądzie po drugiej stronie stołu”. A jeśli potrzeba czegoś więcej, można będzie połączyć bezprzewodowo dwa urządzenia Go+Play 3.

Głośnik Harmana ma trzy przetworniki: pięciocalowy głośnik niskotonowy skierowany w dół, dwa głośniki wysokotonowe i dwa średniotonowe. Bas wspomagany jest też przez radiator pasywny zamontowany z przodu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Po każdym włączeniu głośnik Harman Kardon Go+ Play 3 automatycznie kalibruje się do nowego otoczenia. Producent zapewnia, że dwa wbudowane mikrofony dalekiego zasięgu „wyraźnie rejestrują głos z daleka”, dzięki czemu rozmowa telefoniczna będzie brzmiała „krystalicznie czysto, nawet jeśli stoi się w większej odległości”.

Tkanina maskownicy głośnika Harman Kardon Go+Play 3 jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Głośnik posiada uchwyt z odlewanego aluminium pochodzącego w 90% z recyklingu, natomiast tworzywo sztuczne wewnętrznej i dolnej obudowy pochodzi w 85% z recyklingu. Produkt zapakowany jest w papier z certyfikatem FSC z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.

Cena: 1549 zł

www.HARMANKARDON.com

pl.HARMANKARDON.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne