Fosi Audio w salonie Q21

Już teraz w salonie Q21 można odsłuchać produkty firmy Fosi Audio.

Fosi Audio to firma mająca siedzibę w Chinach, założona w 2017 roku. Jej celem, jak czytamy, było „stworzenie produktów audio w wysokiej jakości” oraz „sprawienie, by dźwięk audiofilski był dostępny dla każdego i był dostępny w przystępnej cenie”. W swojej pracy skupili się więc na miniaturyzowaniu urządzeń audio.

Materiały prasowe salonu mówią:

Fosi Audio pracowało latami nad tym, by stworzyć produkty audio, które zapewniają niesamowite doznania odsłuchowe. Używają oni technologii z najwyższych półki, a także przeprowadzają własne badania, aby zapewnić użytkownikom wszystko, co najlepsze.
Produkty producenta biją rekordy sprzedażowe na wielu rynkach, nadszedł więc czas i na Polskę. W ofercie salonu Q21 znajdziemy wzmacniacze głośnikowe, a także przetworniki cyfrowo-analogowe ze wzmacniaczami słuchawkowymi, w tym obecnie jeden model przenośny.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Oferta

Jednym z produktów tej firmy jest wzmacniacz zintegrowany → TB10D. Jest on w stanie zapewnić moc do 300 W na kanał w klasie D (do osiągnięcia tej mocy wymagany jest zasilacz spoza zestawu), a całość bazuje na wysokiej klasy układzie TPA3255 firmy Texas Instruments. Co doceni wiele osób, wzmacniacz jest wyposażony w osobne pokrętła do regulacji niskich i wysokich tonów, a dodatkowo posiada Bluetooth, więc można połączyć się z nim bezprzewodowo.

K5 Pro to DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym, ale również z wejściem mikrofonowym. Urządzenie współpracuje nie tylko z Windowsem i MacOS, ale również z konsolami PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Z tyłu znajdziemy wejście USB, a także optyczne i koaksjalne. Dzięki wyjściom RCA możemy używać go jako samego przetwornika i podłączyć zewnętrzny wzmacniacz lub kolumny aktywne. Gniazdo jack 3,5 milimetra zapewnia 500 mW mocy przy obciążeniu 32 Ω.

www.FOSIAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne