Focal Bathys Dune. Słuchawki w salonie Q21

Salon Q21 zaprasza na odsłuchy słuchawek Bathys Dune francuskiej firmy Focal.

W materiałach prasowych czytamy, że „słuchawki Focal to prawdziwy majstersztyk inżynierii dźwięku” oraz, że „firma słynie z tego, że łączy w nich doskonałą jakość dźwięku, innowacyjne technologie i niezwykłą estetykę. Ich modele, takie jak słynne słuchawki z serii Utopia czy Clear, zdobyły liczne nagrody, a także uznanie wielu recenzentów i użytkowników”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowością w katalogu Focala są bezprzewodowe słuchawki o nazwie Bathys Dune. Choć na pierwszy rzut oka wyglądają one tak samo, jak ich oryginalna wersja, to producent razem z nową wersją kolorystyczną wprowadza nową funkcję: test odsłuchowy Mimi, który jest dostępny w aplikacji Focal & Naim. Pozwala on dostosować dźwięk do swojego słuchu i potrzeb.

Salon Q21 zachęca:

Focal dodał świetlane wykończenie do kolekcji Bathys, kontrastujące z istniejącym wykończeniem Black Silver i zaspokajające różne gusta klientów. Wykończenie Dune, zastosowane do całych słuchawek, futerału i kabli, inspirowane jest minerałami z kamieniołomów, greckimi krajobrazami i piaskiem pustyni – w skrócie, delikatnymi przestrzeniami zalanymi światłem. Łączy ono beżowy kolor ze srebrnymi detalami (maskownice, pierścienie itp.), tworząc eleganckie, miękkie i harmonijne wykończenie.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Kiedy i gdzie

Słuchawki wkrótce będą dostępne w salonie Q21 do odsłuchu i zakupu. Jeśli jesteście państwo zainteresowani innymi słuchawkami Focala, warto wiedzieć, że salon wciąż proponuje na nie PROMOCJĘ POD TYM LINKIEM. 

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne