Audioteka i StoryLab.pro podczas 48. FPFF w Gdyni

Audioteka zaprasza na spotkanie podczas 48. FPFF w Gdyni.

18 września rozpoczął się 48. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Oprócz pokazów filmowych, widzowie będą mogli uczestniczyć również w wydarzeniach towarzyszących, takich jak panele dyskusyjne i spotkania z twórcami. Jedną z takich okazji będzie śniadanie organizowane 21 września przez Audiotekę i StoryLab.pro.

Kiedy: Spotkanie Przenieś swoją opowieść do świata dźwięku rozpocznie się 21.09.2023
Gdzie: Spotkanie będzie miało miejsce w kawiarni Fabuła, o godzinie 9:30. Wstęp na wydarzenie jest wolny
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najstarszych tego typu imprez w Europie. Tegoroczna edycja będzie składała się z trzech sekcji konkursowych – Konkursu Głównego, Konkursu Filmów Krótkometrażowych i Konkursu Filmów Mikrobudżetowych – oraz licznych sekcji pozakonkursowych i akcji towarzyszących. Jednym z nich będzie spotkanie Przenieś swoją opowieść do świata dźwięku. W trakcie wydarzenia eksperci Audioteki i StoryLab.pro podpowiedzą jak tworzyć dobrze opowiedziane historie, a także będą prowadzić rozmowy z twórcami, chcącymi sprawdzić się w realizacji produkcji i superprodukcji audio. Spotkanie odbędzie się w ramach autorskiego programu Usłysz kulturę, który wspiera m.in. scenarzystów, reżyserów i reportażystów w finansowaniu i realizacji własnych przedsięwzięć.

Bardzo się cieszę, że już kolejny raz spotkamy się w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jak co roku liczę na wysoki poziom filmów, zwłaszcza na poziomie scenariusza, na który zawsze zwracam szczególną uwagę. Wszystkich scenarzystów, którzy chcieliby zrealizować swoje pomysły w sferze audio, serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas śniadanie networkingowe, podczas którego opowiemy o tym, jak możemy pomóc w dotarciu do szerokiego grona odbiorców – komentuje Arkadiusz Seidler, CEO Audioteki.

AUDIOTEKA.com

tekst red./mat. prasowe

zdjęcia mat. prasowe

 «●»

Poprzednie

Następne