EverSolo AMP-A6 Master Edition

Salon Q21 informuje o nowej wersji EverSolo AMP-A6, teraz z dopiskiem Master Edition.

W komunikacie prasowym czytamy:

EverSolo DMP-A6 zdecydowanie jest produktem, który zwrócił na siebie uwagę. Odtwarzacz strumieniowy w tej cenie, z dużym wyświetlaczem, dobrym „dakiem”, szerokim zasobem możliwości, możliwością montażu dysku i wieloma innymi istotnymi zdolnościami został szybko pokochany przez wielu użytkowników na całym świecie.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Specjalna edycja pod postacią EverSolo DMP-A6 Master Edition jest rozwinięciem podstawowego modelu. W tej wersji znajdziemy sporo zmian, które – jak mówi producent – wpływają na dźwięk. Wśród nich znajdziemy lepszy układ zegara w postaci dwóch oscylatorów femtosekundowych Accusilicon, o lepszej redukcji szumów i niższym jitterze. Ważny ma być również również nowy wzmacniacz operacyjny OPA1612 SoundPlus firmy Texas Instruments o niskim poziomie szumu i bardzo niskich zniekształceniach na poziomie 0,000015% przy 1 kHz. Zapewnia to, jak czytamy, „dokładniejszy dźwięk i zmaksymalizowany zakres dynamiczny”.

Różnicą, którą widać już na pierwszy rzut oka jest jednak zmiana dizajnu. Wersja EverSolo DMP-A6 Master Edition ma złote podświetlenie potencjometru oraz złote zdobienia widoczne na przedniej ściance, po lewej stronie dużego ekranu LCD. Cała reszta w dalszym ciągu jest taka, jak w podstawowej wersji, z obudową z matowego aluminium ze szczotkowanym panelem przednim.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

EverSolo DMP-A6 Master Edition pracuje z podwójnym układem D/A ES9038Q2M, ośmiordzeniowym układ XMOS XU316, który odpowiada za dekodowanie MQA, niskoszumny zasilacz i dotykowy ekran LCD o przekątnej sześciu cali. Konstrukcja jest w pełni zbalansowana.

Muzykę możemy odtwarzać z pomocą radia internetowego (TuneIn oraz Audials Play), serwisów internetowych takich jak Tidal (również Connect), Spotify (również Connect), Amazon, Apple Music, Qobuz, Deezer, a także Napster. EverSolo DMP-A6 posiada również certyfikację Roon Ready, wspiera Apple AirPlay2, Bluetooth z AptX, możliwość odtwarzania plików z UPnP, NFS, SMB, czy Web DAV. Urządzenie posiada również możliwość podłączenie dysku SSD M.2 NVMe 3.0, a także podpięcia odtwarzacza CD i zgrywania płyt z jego pomocą.

Dostępność

EverSolo DMP-A6 Master Edition będzie dostępny w ofercie salonu Q21 w pierwszej połowie września.

www.EVERSOLO.com

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne