DNA • AUDIO/Ministerstwo Dźwięku na Audio Video Show 2023. Wystawa

Znamy już program firmy dystrybucyjnej DNA • AUDIO/Ministerstwo Dźwięku w czasie Audio Video Show 2023.

Zaplanowane wydarzenia:

Davis Acoustics MV One Master  → polska premiera

Lyngdorf Cue-100 → polska premiera

Przemysław Rudź → spotkanie, sobota, 17:00

Grzech Piotrowski → spotkanie, piątek, 18:00

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W tym roku firma DNA • AUDIO/Ministerstwo Dźwięku zajmie dwie duże sale: Galeria II i III na parterze Hotelu Sobieski. W pierwszej, poświęconej marce Lyngdorf Audio znajdą się najnowsze kolumny Lyngdorf Cue-100. Napędzane będą wzmacniaczem Lyngdorf TDAI-3400 z wbudowanym streamerem i korekcją akustyki RoomPerfect. Wystawca pisze:

Oprócz muzyki z plików zaprezentujemy odtwarzacz Lyngdorf CD-2 (źródło upsamplujące nagrania z 44,1 kHz do 48, 96 i 192 kHz). Ponadto w związku z wydaniem przez nas winylu Grzecha Piotrowskiego The Best Of, do zestawu podłączymy flagowy gramofon GDS włoskiej marki New Horizon z pływającą plintą, aby zaprezentować Państwu detaliczną przestrzenność jaką dać może jedynie dobrze zrealizowany winyl.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Ponadto na stoisku firmowym będzie można posłuchać płyt CD ze wzmacniaczem słuchawkowym Pier Audio MH-84 SE oraz odtwarzaczem Pier Audio CD-880 SE, a także nabyć wydane przez dystrybutora albumy na CD i winylu (w tym nowe płyty Przemysława Rudzia i Grzecha Piotrowskiego, a także akcesoria gramofonowe FLUX HiFi):

Planujemy zrealizować również dwa spotkania, podczas których wspomniani Artyści opowiedzą o swoich ostatnich albumach. W tym roku po raz pierwszy będzie także można nabyć na naszym stoisku obrazy o tematyce muzycznej Alicji Włodarczyk – Gobert oraz Artura Sudaka, które z pewnością upiększą nasze domowe pokoje odsłuchowe.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Gdzie i kiedy

Wszystkie wspomniane produkty zobaczyć będzie można w czasie wystawy Audio Video Show 2023 w Warszawie w hotelu Radisson Blue Sobieski od piątku 27 do niedzieli 29 października.

www.DNA.AUDIO

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne