Cyrus Audio TTP Turntable. Gramofon

Cyrus Audio, brytyjska firma, wprowadza do sprzedaży swój pierwszy gramofon.

Cyrus obchodzić będzie w przyszłym roku swoje 40-lecie i z tej okazji już w tym roku rozpoczynamy świętowanie wprowadzając na rynek nowe produkty. Na początek niespodzianka: gramofon, model TTP Turntable. Zarówno jego cokół jak i talerz zostały wykonane z bloków albuminowych, co – jak czytamy w materiałach prasowych – gwarantuje „niesłychaną stabilność mechaniczną”, natomiast ultralekkie ramię jest „znakomitym wsparciem dla wybranej przez was wkładki”. Na zdjęciach widać, że jest to ramię wykonane przez firmę Rega. Ponieważ producent ten od kilku lat nie sprzedaje swoich ramion firmom z zewnątrz można założyć, że konstrukcja ta powstała właśnie w jej fabryce.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Silnik synchroniczny prądu stałego ma specjalnie zaprojektowaną przez producenta cyfrową sekcję sterującą gwarantując minimalne kołysanie dźwięku i wyjątkową stabilność prędkości obrotowej.

Okazją do zapoznania się z produktem będzie nadchodząca wystawa Audio Video Show 2023 w Warszawie, która odbędzie się w dniach 27-29 października. Firma Cyrus swoje produkty będzie prezentowała w Hotelu Radisson Sobieski w pokoju 615.

Dostępność i cena

Gramofon TTP Turntable będzie dostępny w cenie 22 990 zł już od końca października.

pl.CYRUSAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

galeria

«●»

Poprzednie

Następne