Cayin IHA-6 + Hifiman HE-R9 = odsłuch w Q21

Salon Q21 zaprasza na odsłuch słuchawek HiFiMAN HE-R9 oraz wzmacniacza słuchawkowego Cayin IHA-6.

HE-R9 to, kolejna po modelu R-10D, propozycja referencyjnych zamkniętych słuchawek dynamicznych firmy HiFiMan. Oferowane są w dwóch wariantach – przewodowej, czyli „Wired” oraz bezprzewodowej, z opcjonalnym modułem Bluemini R2R, który zastosowano wcześniej także m.in. w słuchawkach HiFiMan Deva Pro. W modelu tym zastosowano technologię Topology Diaphragm. Kluczową rolę w jej opracowaniu odegrała praca doktorska dra Fanga Biana, założyciela firmy HiFiMan, w której wykazał, że staranne uformowane nanocząsteczkowe struktury na powierzchni membrany pozwalają na uzyskanie unikalnych parametrów akustycznych.

Cayin IHA-6 jest wyjątkowo mocnym, oferującym 7 W wzmacniaczem słuchawkowym pracującym w trybie zbalansowanym. Co więcej, może on pracować w trybie zarówno napięciowym jak i prądowym. Ma on dwa wyjścia symetryczne, z tym jedno 4-pinowe, drugie to kombo, połączenie zbalansowanego, oddzielnego na oba kanały oraz dwa niezbalansowane 6,3 mm o niskim i wysokim wzmocnieniu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W zaproszeniu czytamy:

Oto wzmacniacz Cayin IHA-6 oraz słuchawki Hifiman HE-R9. Świetne połączenie dla wszystkich, którzy czasami potrzebują się odciąć od otoczenia. Słuchawki są też dostępne w wersji bezprzewodowej, z modułem R2R. To świetna opcja na lepsze audio w domu i poza nim.
Brzmienie tego zestawu jest niesamowicie muzykalne, z dużą dozą emocji, a także przyjemnym zejściem na basie. Mimo to nie zabraknie w nich wokalu, a całe brzmienie jest po prostu bardzo dobre. Jest to jeden z obowiązkowych zestawów do sprawdzenia, gdy szukamy zestawu w tym budżecie.
Nasza oferta słuchawkowa jest jednak sporo większa, więc nie tylko fani kolumn mają u nas czego posłuchać. Zapraszamy!
Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne