Firma AVID zatrudnia Dan George Communications do działań PR-owych

Avid HiFi, firma specjalizująca się w gramofonach, a od kilku lat mająca w ofercie również wzmacniacze i kolumny, wybrała firmę do działań PR.

Połączyła ona siły z Dan George Communications, który będzie zarządzał biurem prasowym i działaniami medialnymi. Komentując tę zmianę, założyciel, właściciel i dyrektor generalny AVID Conrad Mas powiedział:

AVID zyskał oddanych fanów na całym świecie dzięki swojej kompleksowej ofercie produktów, dlatego jestem podekscytowany współpracą z Dan George Communications, co ma zwiększyć świadomość marki u szerszego grona odbiorców niezaznajomionych z naszą firmą oferującą wyjątkowo brzmiące produkty.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dan George, właściciel Dan George Communications, dodaje:

Nie mógłbym być szczęśliwszy, mogąc powitać firmę AVID w rodzinie Dan George Communications i jestem zaszczycony, że zostałem wybrany do reprezentowania tego niezwykłego producenta. Znam Conrada od prawie 25 lat i jestem pełen podziwu dla jego instynktownej zdolności do konstruowania produktów, od działających wspaniale „od kopa”, dzięki czemu nie tylko przetrwają one próbę czasu, ale także zaoferują klientom AVID niezwykły stosunek jakości do ceny. Obsesyjnie zaprojektowane produkty AVID oferują doskonałą synergię z wymagającym portfolio zaufanych marek hi-fi firmy Dan George Communications i nie mogę się doczekać, aż będę mógł osobiście zapoznać się z jej wyjątkową gamą systemów analogowych.

AVIDHIFI.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne