Firma Music Hall Audio zmieniła właściciela

W połowie grudnia zeszłego roku amerykańska firma Music Hall Audio zmieniła właściciela.

Markę Music Hall nabyła Turntable USA, nowa spółka prowadzona przez weteranów branży: Jamesa Davisa, Norberta Schmieda i Jonathana Derdę. Jak czytamy w materiałach prasowych, ta zmiana „zabezpiecza misję Music Hall rozpoczętą przez założyciela Roya Halla, polegającą na dostarczaniu miłośnikom muzyki wysokiej jakości dźwięku w uczciwych cenach”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

 Roy Hall wyraził aprobatę dla przejęcia, mówiąc:

Cieszę się, że Music Hall został nabyty przez ludzi, którzy rozumieją rynek i podzielają moją pasję do muzyki. Znam tych ludzi od wielu lat i jestem pewien, że będą nadal budować na dziedzictwie Music Hall. Tym, którzy kibicują mojemu przekazaniu pałeczki powiem, że nadal będę tu pracować w Music Hall jako konsultant, aby zapewnić płynne przejście między starym i nowym zespołem zarządzającym.

Jak czytamy, nowi właściciele dążą do podtrzymania reputacji Music Hall jako firmy tworzącej produkty o wysokiej wartości. Jonathan Derda, wiceprezes ds. sprzedaży, zauważa:

Stosunek jakości do ceny jest teraz ważniejszy dla ludzi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a Music Hall jest w tym liderem od ponad 25 lat. Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Roy’em nad tworzeniem nowych produktów i kontynuowaniem tradycji, które zapoczątkował.

Założona w 1998 roku firma Music Hall ma w swojej ofercie gramofony, elektronikę oraz akcesoria gramofonowe.

www.MUSICHALLAUDIO.com

www.MUSICHALL.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne