Audio Center Poland licytuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Kolejna polska firma audio przyłącza się do zbiórki na WOŚP.

Tegoroczny, już 32. Finał WOŚP odbywa się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Warto przypomnieć, że tym razem Fundacja planuje kupić urządzania dla diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne, diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry, diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy, urządzenia do rehabilitacji – sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc, torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy.

 

Linki do licytacji:
Pro-Ject JUKE BOX E → ALLEGRO.pl
Pro-Ject ESSENTIAL III GEORGE HARRISON → ALLEGRO.pl
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

To niezwykle kosztowne narzędzia diagnostyczne, dlatego liczy się każda złotówka. Aby być częścią tej akcji Audio Center Poland dystrybutor takich marek, jak Monitor Audio, Cambridge Audio, Pro-Ject czy Ruark, wystawia na licytację kilka produktów. W zaproszeniu do licytacji czytamy:

Jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy być częścią tej szczytnej akcji. Specjalnie dla początkujących melomanów wybraliśmy dwa, doskonałe produkty firmy Pro-Ject: JUKE BOX E – komplety system składający się z gramofonu i aktywnych głośników, oraz przepiękny gramofon Essential III George Harrison.
Juke Box E jest gramofonem ze zintegrowanym przedwzmacniaczem gramofonowym, odbiornikiem Bluetooth, przedwzmacniaczem liniowym oraz końcówką mocy. Jedyne czego mu potrzeba to podłączenia kolumn głośnikowych – otrzymujemy wówczas kompletny system audio.
Z kolei gramofon Essential III George Harrison to wynik współpracy pomiędzy firmami Pro-Ject Audio Systems oraz Universal Music Group. To popularny model Essential III, ale z motywem Georga Harrisona, unikatowym zdobieniem przygotowanym przez pracownię Studio Number One. Podstawę zdobi litografia zaprojektowaną przez amerykańskiego artystę street-artowego, Sheparda Faireya.
Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane WOŚP. Zapraszamy do licytacji!

www.AUDIOCENTER.pl

tekst red./mat. prasowe

zdjęcia mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne