Antelope Audio Atlas i8. Kolumny aktywne

Antelope Audio, firma znana z profesjonalnych urządzeń cyfrowych, zaprezentowała swoje pierwsze kolumny.

Pierwsze monitory Antelope Audio obiecują „duży dźwięk z kompaktowej konstrukcji”. Wyposażone zostały w izobarycznie obciążone głośniki niskotonowe oraz współosiowo umieszczone głośniki średniotonowy i wysokotonowy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Antelope Audio wypuściło swój pierwszy aktywny monitor studyjny, Atlas i8 z dwoma, pracującymi w układzie izobarycznym, głośnikami niskotonowymi i współosiowym combo dla średnich i wysokich częstotliwości. Antelope informuje, że jednopunktowe źródło średnich i wysokich częstotliwości umożliwia ustawienie monitorów Atlas i8 poziomo lub pionowo.

Atlas i8 jest konstrukcją trójdrożną, wyposażoną w dwa 8-calowe głośniki niskotonowe w konfiguracji izobarycznej, czyli umieszczone jeden za drugim. Antelope twierdzi, że zapewnia to „niezrównaną moc” i „wysoką detaliczność” przy jednoczesnym zmniejszeniu rozmiarów obudowy. W każdej kolumnie umieszczono trzy wzmacniacze pracujące w klasie D.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Z tyłu monitorów znajduje się kolorowy ekran i pokrętło, które daje kontrolę nad 4-pasmowym korektorem, pozwalając na wyrównanie niskich, niskich średnich, wysokich średnich i wysokich częstotliwości. Monitory Atlas i8 są wyposażone w wejścia i wyjścia XLR przeznaczone dla cyfrowych sygnałów audio AES/EBU oraz wejście combo XLR/TRS dla źródeł analogowych.

Dostępność i cena

Aktywne monitory studyjne Atlas i8 firmy Antelope Audio są już dostępne na stronie antelopeaudio.com w cenie 2495 euro za sztukę.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

en.ANTELOPEAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne