„Albumy do testowania HIFI. eBook Audio Video Summit

Audio Video Summit, platforma wideo prowadząca programy dotyczące audio, wydała swój pierwszy eBook.

Albumy do testowania HIFI” przeznaczony jest, jak czytamy, dla miłośników sprzętu audio. Aby zorientować się w jego tematyce można pobrać bezpłatnie 20% jego zawartości:

AUDIOVIDEOSUMMIT.pl

W eBooku znajdziecie państwo porady, wybór płyt, a także przegląd krążków polecanych przez redaktorów, audiofilów i producentów. Do wydawnictwa dołączonych jest aż sześć bezpłatnych materiałów, w tym „TOP10 Wojciecha Pacuły, czyli najlepsze płyty do testowania audio”.

Dodatkowe, bonusowe materiały:

  • Bonus #1: TOP10 Andrzej Lipiński albumy muzyczne do testowania sprzętu audio
  • Bonus #2: TOP10 Wojciecha Pacuły, czyli najlepsze płyty do testowania audio
  • Bonus #3: „STEREOPHILE”, czyli płyty testowych własne i rekomendowane
  • Bonus #4: Tonmeister B&O oraz realizator nagrań – jak testuje sprzęt HIFI
  • Bonus #5: Wojciech Pszoniak – meloman, audiofil oraz bloger rekomenduje
  • Bonus #6: Lista 1000+ płyt bardzo dobrze nagranych do wyboru jako mierniki brzmienia HIFI
Pełna oferta: → eBook „Albumy-do-testowania-hifi”
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

Co możesz zyskać dzięki temu eBookowi? Oddaję Ci 15 lat moich doświadczeń z testami sprzętu HIFI za cenę kawy i ciastka dla jednej osoby w Starbucksie. Tak naprawdę kupujesz nie eBook a PROGRAM TRANSFORMACJI!
Transformacji z adepta audio, którego każdy wodzi za nos, który boi się wejść do salonu audio – w Eksperta, który jest w stanie OCENIĆ KAŻDY SYSTEM HIFI. Nieważne czy kosztuje 5k zł czy 5 mln zł. Skompletujesz za kwotę około 100 PLN podstawowy zestaw narzędzi do swojej Apteczki Dr HIFI – pozwolą Ci bez problemu stanąć oko w oko z systemami za setki a nawet miliony złotych, dolarów czy euro.
Nawet doświadczeni miłośnicy HIFI skorzystają z tego eBooka. Pomyśl chwilkę – jakie to uczucie zostać ekspertem? Już dzisiaj poczuj się jak Dr HIFI! Jeżeli zaraz zabierzesz się do pracy – w 30 dni naprawdę odmienisz swoją sytuację. Osiągniesz wiedzę, metody, narzędzia oraz Niesamowitą Pewność Siebie. Wyobraź sobie jakbyś się poczuł gdy to koledzy i znajomi zaczną pytać Ciebie o zdanie albo ocenę ich brzmienia? A ty zabierasz swój kuferek – Apteczkę Dr HIFI (objaśniam w eBooku) i udajesz się na ekspercką wyprawę. Po pół godzinie pracy już wiesz prawie wszystko (może nawet szybciej) i podajesz swoją ekspertyzę…
Obawiasz się wyrzucić pieniądze w błoto? Masz ode mnie 30 dni Gwarancji. Zwracam kasę jeżeli powiesz, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Dożywotni dostęp – korzystasz tak długo, jak chcesz. Dostęp do aktualizacji – program jest ciągle aktualizowany.
Dziękuję że tu dotarłeś – oto KOD RABATOWY dla Ciebie – 20% z hasłem: ebookHFpl.

vod.AUDIOVIDEOSUMMIT.pl

tekst mat.prasowe/red.

foto mat. prasowe

galeria

«●»

Poprzednie

Następne