Wrensilva The Standard Teak. Limitowana edycja konsoli hi-fi

Amerykański specjalista zaproponował limitowaną do 100 sztuk edycję konsoli hi-fi w drewnie tekowym.

Wrensilva jest amerykańskim, mającym swoją siedzibę w San Diego producentem, specjalizującym się w produkcji ręcznie robionych konsoli hi-fi, pożądanych zarówno przez koneserów dizajnu, jak i audiofilów. Wszystkie konsole Wrensilva są produkowane w San Diego w Kalifornii z – jak czytamy na jej stronie internetowej – najlepszego amerykańskiego drewna liściastego i starannie dobranych materiałów. Założona przez zespół mający korzenie w muzyce, inżynierii dźwięku i projektowaniu, oferuje teraz limitowaną wersję konsoli The Standard.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W konsoli znajdziemy kompletny system audio z odtwarzacze plików Sonos, gramofonem, kolumnami, okablowaniem. Gramofon ma napęd paskowy, 8,6-calowe ramię ze stopu magnezowego, silnik Hurst i wkładkę Ortofon 2m Red MM. Sonos ma funkcję multiroom, łącze Bluetooth 4.0 z aptX, gniazda 3,5 mm i dwa wejścia liniowe, do których możemy podłączyć dowolne urządzenie, od magnetofonu kasetowego po cyfrowy dekoder telewizji kablowej. System można sparować bezprzewodowo z innymi głośnikami Sonos w całym domu, takimi jak Era 100 i 300, Sonos Move i nie tylko. Można także przesyłać strumieniowo swoje listy odtwarzania i stacje radiowe za pośrednictwem aplikacji Sonos.

Wewnątrz znajduje się również wzmacniacz pracujący w klasie klasy D o mocy 300 W na kanał, wyprodukowany przez Bang & Olufsen z wykorzystaniem techniki IcePower. Napędza on dwudrożne głośniki bas-refleks Wrensilva z, jak czytamy, „wysokiej jakości przetwornikami i rozbudowaną izolacją drgań między głośnikami a gramofonem”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Tekowe wykończenie, jak czytamy, zostało wybrane specjalnie ze względu na bogatą kolorystykę i rytmiczne wzory. Drzwi z listewek zostały precyzyjnie dopasowane pod względem symetrii, a białe osłony głośników i szczotkowane satynowe mosiężne nóżki dodają konsoli eleganckiego wyglądu. Obudowa pomieści również 135 płyt winylowych. Produkcja jest ograniczona do 100 sztuk.

WRENSILVA.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

»●«

Poprzednie

Następne