Nowy kolor słuchawek Bowers & Wilkins Pi5 S2

Specjalizująca się w budowie kolumn głośnikowych firma Bowers & Wilkins przygotowała nowe wykończenie słuchawek Pi5 S2 – Sage Green.

Te douszne słuchawki z aktywną redukcją szumów oferują – jak mówi producent – „najlepszą jakość dźwięku w swojej klasie”, a w ich sercu znajdziemy membranę o średnicy 9,2 mm. Pi5 S2 oferują również dostęp do wybieranej przez użytkownika funkcji redukcji szumów oraz trybu otoczenia, a rozmowy telefoniczne możemy prowadzić za pomocą dwóch wbudowanych mikrofonów (na słuchawkę).

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Pi5 S2 zapewniają podwojony, w porównaniu z modelami pierwszej generacji, zasięg Bluetooth do 25 m. Maksymalny czas słuchania wynosi pięć godzin, zanim wymagane jest doładowanie, z funkcją szybkiego ładowania, która daje dodatkowe dwie godziny słuchania po zaledwie 15 minutach ładowania. Etui ładujące zapewnia dodatkowe 19 godzin pracy na baterii.

Podobnie jak wszystkie nowe słuchawki Bowers & Wilkins, model Pi5 S2 jest zintegrowany z aplikacją Bowers & Wilkins Music. Oferuje ona konfigurację trybów redukcji szumów i regulację czujnika zużycia baterii, jak i przesyłanie strumieniowe bezpośrednio z urządzenia mobilnego do słuchawek za pośrednictwem usług takich jak Qobuz, TIDAL i Deezer.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena i dostępność

Słuchawki douszne True Wireless Pi5 S2 Sage Green są teraz dostępne wyłącznie na stronie producenta w cenie 299 USD.

www.BOWERSWILKINS.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne