SENNHEISER Momentum True Wireless 3

Firma Sennheiser zaprezentowała trzecią generację bezprzewodowych słuchawek z rodziny MOMENTUM.

Producent pisze, że „wyznaczają one nowe standardy w kwestii jakości dźwięku, adaptacyjnej redukcji hałasu otoczenia (ANC) i komfortu użytkowania”. I dalej: „Konstrukcja, precyzyjnie wykonana z wysokiej jakości materiałów, oraz szereg oferowanych przez słuchawki technologii i funkcji, przenoszą wrażenia odsłuchowe na zupełnie nowy poziom”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Podobnie jak wcześniejsze generacje, MOMENTUM True Wireless 3 oparte są na systemie akustycznym TrueResponse, będącym rozwiązaniem własnym firmy Sennheiser. Bazuje on na dynamicznych 7-milimetrowych przetwornikach wyprodukowanych w Niemczech.

„Nasza seria MOMENTUM nieustannie z powodzeniem wyznacza na nowo granice możliwości. MOMENTUM True Wireless 3 bazują na potężnym dziedzictwie. Dzięki charakterystycznemu brzmieniu spod znaku Sennheiser, technologii TrueResponse, adaptacyjnej redukcji szumów na wyższym poziomie i jeszcze lepszemu dopasowaniu, te słuchawki douszne są naturalną kontynuacją serii MOMENTUM” – powiedział Frank Foppe, menedżer produktu Sennheiser True Wireless.

Nowa funkcja personalizacji dźwięku zapewnia lepsze wrażenia odsłuchowe dzięki testowi słuchania ze specjalnym przewodnikiem, który umożliwia ustawienie brzmienia pod katem indywidualnych właściwości słuchu każdego użytkownika. Ponadto aplikacja Smart Control oferuje możliwość wyboru wstępnie zdefiniowanych ustawień i funkcję korektora, aby dostosować dźwięk do gustu użytkownika.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

MOMENTUM True Wireless 3 wyposażone zostały w poprawiony układ adaptacyjnej redukcji szumów, która automatycznie dostosowuje się do otoczenia. System stale monitoruje hałas otoczenia, aby tłumić go w czasie rzeczywistym. Użytkownicy, którzy chcą być świadomi swojego otoczenia, mogą jednym naciśnięciem wyłączyć redukcję szumów lub przełączyć się w tryb transparentnego słyszenia.

Aby uzyskać najlepszą możliwą synchronizację dźwięku z treściami wizualnymi, MOMENTUM True Wireless 3 obsługują szeroką gamę kodeków audio, takich jak AAC, SBC i aptX Adaptive, które zmniejszają latencję do minimum. Ponadto każda słuchawka jest teraz wyposażona w trzy mikrofony, które gwarantują krystalicznie czystą jakość połączeń, umożliwiając płynne i łatwe prowadzenie wideokonferencji. Intuicyjne panele dotykowe słuchawek, funkcje których użytkownicy mogą dostosować do swoich osobistych preferencji, ułatwiają sterowanie dźwiękiem i dostęp do asystentów głosowych.

Dodajmy, że MOMENTUM True Wireless 3 zdobyły nagrodę Red Dot Design Award 2022 za „stylowe, futurystyczne i ergonomiczne wzornictwo, które zapewnia długotrwałe i wygodne użytkowanie”.

Ceny i dostępność

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 będą dostępne w Polsce w drugiej połowie maja w cenie 1129 zł. Słuchawki będą oferowane w kolorach: białym, czarnym i grafitowym.

SENNHEISER.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne