Salon Q21 zaprasza na prezentację systemu Focal + Vincent + Cambridge Audio

Q21, salon audio-wideo z siedzibą w Pabianicach, zaprasza na prezentację systemu, w skład którego wchodzą kolumny Focal, wzmacniacz mocy Vincent oraz odtwarzacz plików/przedwzmacniacz Cambridge Audio.

Focal reprezentują kolumny wolnostojące Sopra No3, wyposażone w dwa głośniki niskotonowe o średnicy 21 cm każdy, oraz w przetwornik średniotonowy z technologiami NIC i TMD. Vincent SP-332 jest końcówką mocy ze stopniem wejściowym pracującym na dwóch lampach 6N16, a w stopniu wyjściowym na ośmiu tranzystorach FET, które oddają 150 W przy ośmiu omach. Cambridge Audio Edge NQ jest odtwarzaczem plików, wyposażonym w przedwzmacniacz.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W zaproszeniu czytamy:

Dziś prezentujemy referencyjne kolumny ze stajni, napędzane wydajną prądowo końcówką mocy Vincent SP-332. Za wysokiej klasy źródło oraz przedwzmacniacz posłużył nam Cambridge. Zestaw prezentuje brzmienie otwarte, bezpośrednie i bardzo namacalne. Imponuje kontrola oraz wielobarwność najniższych rejestrów, przekonuje bogaty i czytelny środek a całość zwieńcza berylowa kopułka wysokotonowa, „napowietrzająca” ten muzyczny spektakl.

W imieniu organizatora zapraszamy na odsłuch!

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

Poprzednie

Następne