Rega – nowy polski dystrybutor

Po krótkim czasie nieobecności, brytyjska firma Rega wraca do Polski za sprawą zupełnie nowego dystrybutora, One Audio.

Rega znana jest przede wszystkim z niezwykle popularnych i technicznie zaawansowanych gramofonów z serii Planar, ale jej oferta obejmuje również wkładki gramofonowe, wzmacniacze stereo, odtwarzacze CD, kolumny głośnikowe i dużo więcej.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Założona w 1973 przez Roya Gandy’ego, Rega będzie w przyszłym roku świętować swoje 50-lecie. Firma ta na zawsze zmieniła rynek gramofonowy na świecie. Od lat promuje swoje rozwiązania technologiczne oraz filozofię budowy gramofonów, takie jak zastosowanie możliwie najlżejszych podstaw.

Produkty Regi powstają w całości w Wielkiej Brytanii, gdzie olbrzymią uwagę przykuwa się do precyzji. Rega to przede wszystkim ludzie, dlatego zdecydowana większość elementów jest wykonywana ręcznie przez doświadczonych pracowników w fabryce na wschód od Londynu.

Nowym dystrybutorem Regi została firma One Audio, mieszcząca się w Pabianicach. Jak pisze:

„Już wkrótce produkty firmy Rega będą możliwe do kupienia w najlepszych salonach audio w Polsce, gdzie spotkają Państwo szeroką ofertę egzemplarzy demonstracyjnych, a przeszkolony personel odpowie na wszelkie pytania oraz skalibruje nowo zakupiony gramofon lub wkładkę gramofonową”. ●
Kontakt

One Audio Sp. z o.o.
95-200 Pabianice, Reymonta 12

www.ONEAUDIO.pl
www.REGAPOLSKA.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne