Nagrody EISA 2023/2024 dla produktów z oferty dystrybucyjnej Horn

Trzy nagrody EISA 2023/2024 dla firm Denon oraz IfI Audio.

Warszawski dystrybutor, firma Horn, poinformowała, iż dystrybuowanie przez nią produkty zdobyły nagrody stowarzyszenia EISA (Expert Imaging and Sound Association). Są to: wzmacniacz AV Denon AVC-A1H odtwarzacz plików iFi Audio NEO Stream oraz iFi Audio GO Pod.

˻ 1 ˺ Wzmacniacz AV Denon AVC-A1H w  kategorii „Wzmacniacz AV Premium”
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W uzasadnieniu przyznanej nagrody czytamy:

AVC-A1H firmy Denon to referencyjny wzmacniacz AV łączący 15.4-kanałowe przetwarzanie sygnału z 15-kanałową końcówką mocy, zatem jest zdolny do pracy w najbardziej rozbudowanych systemach kina domowego. Solidność i dbałość o szczegóły zarezerwowana dla modelu A1 rozciąga się od ważącego 11,5 kg, wydajnego transformatora i oddzielnego zasilacza dla stopnia C/A po 32-bitowy procesor DSP i pieczołowicie zaprojektowany tor sygnału. Wysokiej jakości inżynieria w połączeniu z opcjami kalibracji Audyssey MultEQ XT i Dirac Live prowadzi do wyjątkowych rezultatów dźwiękowych. Brzmienie łączy energię i skalę z rozdzielczością i szczegółowością. Żaden inny zintegrowany wzmacniacz wielokanałowy nie może się z nim równać.
»«
˻ 2 ˺ Odtwarzacz plików iFi Audio NEO Stream w kategorii „Odtwarzacz strumieniowy”
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W uzasadnieniu czytamy:

NEO Stream iFi Audio, pełniąc zarówno rolę zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego, jak i transportu cyfrowego, imponuje swoją wszechstronnością, a jednocześnie urzeka jakością dźwięku. Obsługuje pliki do 768 kHz PCM i DSD512 niezależnie od tego, czy są przesyłane strumieniowo z sieci domowej, zintegrowanej usługi lub podłączonego dysku twardego, podczas gdy wyjścia cyfrowe obejmują optyczne i I2S. Takie możliwości, wzbogacone o kontrolę aplikacji i wybór filtrów, sprawiają, że NEO Stream będzie pożytecznym dodatkiem do każdego systemu, a ułatwi to jeszcze kompaktowa forma umożliwiająca ustawienie pionowe lub poziome. NEO Stream swoją funkcjonalnością przewyższa wielu droższych rywali.
»«
˻ 3 ˺ iFi Audio GO Pod w kategorii „ Przenośny przetwornik C/A”
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W uzasadnieniu czytamy:

Dzięki GO pod firmy iFi Audio wielbiciele wysokiej klasy przewodowych słuchawek dousznych mają znacznie większe możliwości. Ten nowatorski system składa się z dwóch inteligentnych, sterowanych dotykowo adapterów, które ściśle przylegają do ucha i łączą się bezpośrednio z wybranymi słuchawkami – w zestawie znajdują się standardowe złącza 2-pinowe i MMCX, a inne są dostępne jako opcjonalne dodatki. W każdą “kapsułę” wbudowany jest przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz słuchawkowy zdolny wysterować nawet najbardziej wymagające słuchawki douszne, a szerokie wsparcie dla kodeków Bluetooth (w tym aptX Adaptive i LDAC) zapewnia wysoką jakość transmisji bezprzewodowej; etui GO pod jest wyjątkowo pomocne, bowiem ładuje 7-godzinne baterie adapterów.

Gratulujemy!

Wszystkich laureatów tegorocznych nagród można poznać na stronie EISA pod adresem:

www.EISA.eu.

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne