JBL Wave Flex ⸜ bezprzewodowe słuchawki douszne

JBL proponuje kolejne douszne słuchawki bezprzewodowe.

Jak pisze producent, Wave Flex są odporne na zachlapanie i kurz oraz, że są „stworzone z myślą o codziennej rozrywce oraz weekendowym odpoczynku”. I dalej:

Bas, który można poczuć, do 32 godzin pracy (8 godzin pracy słuchawek i 24 godziny zapasu w etui ładującym) i bezpieczne, wygodne mocowanie. Niezależnie od tego, czy przemierza się ulice miasta, czy odpoczywa na plaży, rozmowy stereo zawsze będą krystalicznie czyste, a technologia Smart Ambient sprawi, że będzie się mieć świadomość swojego otoczenia. A jeśli potrzebny jest dodatkowy zastrzyk energii, można skorzystać z funkcji szybkiego ładowania uzyskując dwie dodatkowe godziny pracy po zaledwie 10 minutach ładowania.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawki korzystają z przetworników o średnicy 12 milimetrów. Producent deklaruje, że ich konstrukcja jest tak wygodna, że „można zapomnieć, że ma się je na sobie”, a „budowa typu stick-open pozwala cieszyć się pełnią dźwięku bez blokowania kanału słuchowego”.

Wave Flex pracują z technologiami Smart Ambient oraz TalkThru, które pozwalają słyszeć siebie i osoby wokół bez wyjmowania słuchawek z uszu. Można też używać funkcji Ambient Aware, aby odtwarzać muzykę, zachowując jednocześnie świadomość otoczenia.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Gdy prowadzi się rozmowy telefoniczne stereo, funkcja VoiceAware pozwala zrównoważyć to, jak wiele własnego głosu słyszy się podczas rozmowy z innymi. Odporność na wodę i pył od plaży po szlak rowerowy, dzięki certyfikatom IP54 w słuchawkach oraz IPX2 w etui ładującym. Wave Flex są kompatybilne z aplikacją JBL. Możemy w niej zmienić barwę dźwięku, dopasowując ją do naszych oczekiwań.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 379 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne