JBL Quantum TWS Air. Słuchawki bezprzewodowe dla graczy

Firma JBL zaprezentowała nowe słuchawki bezprzewodowe, przygotowane z myślą o graczach.

Jak pisze polski dystrybutor, firma Suport, JBL Quantum TWS Air to „dźwięk przestrzenny o niskim opóźnieniu”, dzięki połączeniu Bluetooth i bezprzewodowemu adapterowi 2,4 GHz, który „z łatwością przełącza się z dźwięku gry na połączenia przychodzące”. I dalej:

Słuchawki pozwalają zanurzyć się w dźwięku przestrzennym, a bezprzewodowy adapter 2,4 GHz i łączność Bluetooth umożliwiają rozgrywkę w dowolnym miejscu z niskimi opóźnieniami. Teraz można płynnie przełączać się z dźwięku gry na połączenia przychodzące dzięki JBL Dual Source™. TalkThru, mikrofony formujące wiązki i łączny czas pracy do 24 h na zasilaniu akumulatorowym sprawiają, że JBL Quantum TWS Air doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jedną z ważniejszych cech słuchawek bezprzewodowych dla graczy są jak najniższe opóźnienia w przesyle sygnału. Producent zapewnia, że dzięki zastosowanym przez niego rozważaniom otrzymujemy dźwięk przestrzenny o niskich opóźnieniach, a przy tym mamy świadomość otoczenia, dzięki oprogramowaniu Ambient Aware.

Technologia Dual Source™ umożliwia jednoczesne łączenie się z komputerem PC i urządzeniem Bluetooth, dzięki czemu można przełączać dźwięk z gry na połączenia przychodzące, a funkcja TalkThru i mikrofony kształtujące wiązki mają zapewnić, jak czytamy, „krystalicznie czystą komunikację w dowolnym miejscu” – bez konieczności wyjmowania słuchawek.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawki oferują do 8 godzin pracy i dodatkowe 16 godzin w etui do ładowania. Słuchawki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak smartfony i tablety oraz Nintendo Switch.

Słuchawki są kompatybilne z technologią JBL QuantumSURROUND (technologia ta dostępna jest tylko na komputerach w przypadku połączenia z oprogramowaniem JBL QuantumENGINE; informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku dotyczącym zgodności) pomaga zanurzyć się w grze. Quantum TWS Air są zgodne z oprogramowaniem JBL Quantum PC i aplikacją JBL Headphones, które umożliwiają regulację ustawień korektora, mikrofonu i parametrów dźwięku przestrzennego.

Cena: 479 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne