JBL Quantum 810 Wireless. Słuchawki bezprzewodowe dla graczy

JBL Quantum 810 Wireless bezprzewodowe słuchawki wokółuszne przeznaczone do gier.

Słuchawki te oferują aktywną redukcję szumów i łączność Bluetooth oraz 2,4 GHz, otrzymały również certyfikat Hi-Res i oferują układy uprzestrzenniające dźwięk: JBL QuantumSURROUND i DTS Headphone:X w wersji 2.0. Premiera tego modelu przewidziana jest na poniedziałek, 9 maja.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Swój komunikat prasowy polski przedstawiciel JBL-a, firma Suport, zaczyna w ten sposób:

„W każdej grze najważniejsze jest przetrwanie. A ponieważ dźwięk i dobra słyszalność stanowią o przetrwaniu, to odpowiedni zestaw słuchawkowy ma wielką moc. Dzięki nowemu bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu JBL Quantum 810 Wireless można wejść na wyższy poziom gry”.

Nowe słuchawki firmy JBL otrzymały certyfikat Hi-Res i oferują układy uprzestrzenniające dźwięk: JBL QuantumSURROUND i DTS Headphone:X w wersji 2.0. Dzięki połączeniu bezprzewodowemu 2,4 GHz, transmisji strumieniowej z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.2 i nawet 43 godzinom pracy akumulatora, który ma możliwość ładowania podczas grania, gracz – jak czytamy w komunikacie prasowym – „nigdy nie przegapi się żadnej istotnej chwili gry”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Mikrofon został zaprojektowany z myślą o grach i umieszczony został na wysięgniku. Wyposażony został w funkcję „voice-focus” i układ  aktywnej redukcji szumów. Balans tonalny można wyregulować można za pomocą pokrętła z certyfikatem Discord.

W podsumowaniu czytamy:

„Co wyróżnia model JBL Quantum 810 Wireless? Dłuższy czas pracy – nawet 43 godziny! Możliwość ładowania w trakcie użytkowania, mniejszy USB Dongle oraz Bluetooth 5.2. Podwójna funkcja dźwięku przestrzennego, dzięki technologiom JBL QuantumSURROUND i DTS Headphone:X w wersji 2.0 pozwala doświadczyć przestrzennego, wielokanałowego dźwięku 3D i poczuć się jednym z bohaterów gry”.

JBL Quantum 810 jest zgodny za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz z komputerami PC, konsolami PS™ (PS5 i PS4) i Nintendo Switch™ (w trybie dokowania), za pośrednictwem połączenia Bluetooth 5.2 z urządzeniami kompatybilnymi z technologią Bluetooth oraz za pośrednictwem złącza audio 3,5 mm z komputerami PC, konsolami PlayStation, Xbox™, Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi, komputerami Mac oraz urządzeniami VR. Funkcje obsługiwane przez aplikację JBL QuantumENGINE (JBL QuantumSURROUND, RGB, korektor, ustawienia mikrofonu itp.) są dostępne wyłącznie na komputerach PC. ●

Cena: 919 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne