JBL Live Flex. Słuchawki Bluetooth

Amerykańska firma JBL wprowadziła do oferty nowe słuchawki Bluetooth.

Live Flex to bezprzewodowe słuchawki douszne z redukcją szumów True Adaptive Noise Cancelling. Dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych (srebrnej, różowej, niebieskiej i czarnej) i – jak pisze polski przedstawiciel firmy – „doskonale sprawdzą się jako prezent na Dzień Matki czy na Dzień Dziecka dla starszych dzieci”. 

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

JBL Live Flex pozwalają żyć w rytmie osobistych dźwięków. Słuchawki stworzono z myślą o całodziennym komforcie i wysokiej jakości dźwięku w drodze. Od biura po codzienny spacer i nie tylko – pyłoszczelne i wodoodporne słuchawki JBL Live Flex z certyfikatem IP54 to idealne towarzystwo w pracy, odpoczynku i zabawie. Można wyciszyć hałas i czynniki rozpraszające uwagę, prowadząc krystalicznie czyste rozmowy w dowolnym miejscu, a wszystko to zanurzając się w przestrzennym dźwięku JBL Spatial Audio. Dźwiękowe doznania można dopasować do indywidualnego profilu słuchowego dzięki Personi-Fi 2.0 i preferencjom w aplikacji.
A ponieważ nikt nie ma czasu na rozładowane baterie, nawet 40 godzin grania i bezprzewodowe ładowanie Qi pozwalają poruszać się z prędkością życia. Neodymowe przetworniki 12-mm są idealnie dostrojone do słuchania w ruchu, z głębokim basem i legendarnym dźwiękiem JBL. Dodatkowo funkcjonalność Personi-Fi 2.0 pozwala dostosować dźwiękowe doznania do swojego unikalnego profilu słuchowego.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Live Flex oferują do 8 godzin pracy i kolejne 32 godziny zapasu w etui ładującym przy wyłączonym ANC (24 godziny przy włączonym ANC). Bardzo wygodnymi rozwiązaniami mają być również bezprzewodowe ładowanie zgodne ze standardem Qi oraz funkcja szybkiego ładowania (4 godziny w zaledwie 15 minut).

W rozmowach przez telefon pomaga sześć mikrofonów kierunkowych. SLuchawki wyposażone są w Bluetooth 5.3, który „zapewnia stabilniejsze i bezpieczniejsze połączenie, dzięki czemu można cieszyć się bezprzewodowym przesyłaniem w najlepszym wydaniu”. Zarządzanie pracą słuchawek dokonywane jest przez sterowanie dotykowe i głosowe. Można aktywować funkcje „Hej, Google” (obsługiwane tylko w systemie Android) lub Alexa (pełny dostęp do funkcji Alexa podczas korzystania z tego urządzenia wymaga systemu Android w wersji 6.0 lub nowszej) za pomocą głosu.

Cena: 849 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne