iFi Audio w dystrybucji 21Distribution

Pabianicka firma 21Distribution ma w swojej ofercie nową markę.

I to jaką! Od 1 grudnia 2023 roku wzięła ona pod swoje skrzydła specjalistę rynku audio przenośnego audio, czyli firmę iFi i została jej dystrybutorem na polskim rynku. W komunikacie prasowym czytamy:

To ważny krok dla 21Distribution, ponieważ w ich ofercie dystrybucyjnej do tej pory znajdowały się głównie firmy z zakresu „dużego” sprzętu, a nowy producent skupia się na produktach z kategorii PC Audio oraz elektroniki słuchawkowej. W ich ofercie znajdziemy również elementy zasilające, czy przewody.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

iFi Audio zostało założone w 2012 roku przez Thorstena Loescha oraz Vincenta Luke’a. Do jej najważniejszych i najbardziej popularnych urządzeń możemy zaliczyć między innymi serię iFi Zen, w której znajdziemy przetwornik cyfrowo analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym, wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz gramofonowy, odbiornik Bluetooth, a także transport plików

Warto wspomnieć o projekcie plastycznym produktów iFi Audio, na przykład w takich produktach jak iFi iDSD Neo 2, czy iFi iDSD Diablo 2. Nowy dystrybutor mówi, że „nietypowa forma zapewnia zainteresowanie, a cudowne brzmienie sprawia, że pozostajemy z nimi na dłużej”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dystrybucja

21Distribution

ul. Reymonta 12

95-200 Pabianice

21distribution.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne