Film o firmie Fezz Audio

Polski producent wzmacniaczy przygotował film poświęcony jego historii.

W filmie usłyszymy o początkach Fezz Audio i o współczesności, zobaczymy linię produkcyjną, a także wywiad z jej szefem, Maciejem Lachowskim. Przypomnijmy, że FEZZ AUDIO jest firmą specjalizującą się we wzmacniaczach lampowych, al. mająca w swojej ofercie również nową serię tranzystorową. To audiofilska część producenta transformatorów toroidalnych, TOROIDY.pl, również do zastosowań audio. Fezz Audio powstała w 2014 roku, a jej pierwszym produktem był wzmacniacz zintegrowany LAURA.

» FILM na kanale Yotube: YOUTU.be
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Salon Q21, który zaprasza na film, mówi:

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak powstał Fezz, jak produkowane są ich urządzenia i jak wygląda miejsce ich produkcji?
Już nie musicie! Przygotowaliśmy dla Was materiał, w którym pokazujemy te elementy nie tylko obrazem, ale również niezwykle ciekawą opowieścią Macieja Lachowskiego, który o tych wszystkich elementach opowiada, a także uchyla rąbka tajemnicy w kwestii przyszłych działań firmy.
Produkty Fezza znajdziecie oczywiście w naszym salonie, a także na naszym stanowisku podczas Audio Video Show – znajdziecie nas w hotelu Radisson Blu Sobieski, w sali Arkadia II+III. Gorąco zapraszamy!
» Fezz Audio w HIGH FIDELITY

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne