Chord Company ShawlineX ARAY. Nowa wersja interkonektu analogowego

Brytyjska firma Chord Company poprawiła swój niedrogi analogowy interkonekt Shawline.

Apgrejd polega na zaaplikowaniu w nim, niedawno wprowadzonego do innych produktów, dielektryka XLPE (usieciowany polietylen), dzięki czemu stworzono – jak czytamy w materiałach prasowych –  „najlepszy do tej pory interkonekt Shawline”. Nowy ShawlineX ARAY to najnowszy z linii ręcznie robionych w Wielkiej Brytanii kabli firmy Chord Company, które korzystają z dielektryka; nową wersję Shawline otrzymujemy po zmianach, które zaszły w interkonektach SignatureX i EpicX ARAY, które otrzymały nowy dielektryk już wcześniej.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

ShawlineX ARAY, wykonany z – jak mówi producent – wysokiej jakości posrebrzanych przewodników, złożonych warstw ekranowania i zastrzeżonej geometrii ARAY firmy Chord Company, został zaprojektowany „aby poprawić brzmienie szerokiej gamy systemów, dzięki przystępnej cenie” (od 210 GBP).

ShawlineX ARAY korzysta również z unikalnych, powlekanych stopem ChorAlloy złączy VEE 3 RCA, DIN lub XLR firmy Chord Company. W serii otrzymujemy kabel do ramienia gramofonowego, kable mini-jack, HDMI AOC, kable zasilające i głośnikowe, a także różnorodne złącza cyfrowe.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

ShawlineX ARAY jest objęty dożywotnią gwarancją obejmującą wadliwe materiały i wykonanie.

Cena i dostępność

ShawlineX ARAY kosztuje od 210 GBP (0,5 m) i jest już dostępny z niestandardowymi długościami i zakończeniami na zamówienie.

CHORD.co.uk

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne