CANOR wyruszył w trasę po Polsce

Dystrybutor tej słowackiej marki w Polsce, Rafko Dystrybucja, przygotował serię prezentacji.

Marka odwiedzi Bydgoszcz, Kraków, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Warszawę i Toruń. W zaproszeniu na prezentacje czytamy:

Gorąco zapraszamy na odsłuchy lampowego duetu: najnowszego wzmacniacza zintegrowanego w linii Premium – Virtus I2 i przedwzmacniacza gramofonowego Asterion V2 oraz CD 1.10, czyli odtwarzacza CD z lampowym stopniem wyjściowym.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Virtus I2 z linii Premium to zintegrowany wzmacniacz lampowy nowej generacji, który pracuje w klasie A z funkcją automatycznego odchylenia (auto-bias) i katodowym sprzężeniem zwrotnym (cathode feedback). Zapewnia moc wyjściową 2 x 40 W, wykorzystuje lampy dużej mocy KT88 i charakteryzuje się nową topologią.

Asterion V2 z linii Premium to w pełni lampowy przedwzmacniacz gramofonowy, który współpracuje zarówno z wkładkami gramofonowymi MM, jak i MC. Przedwzmacniacz pozwala na duży zakres regulacji wzmocnienia i doboru prawidłowych wartości rezystancji i pojemności dla wszystkich typów wkładek. Wszystkie te ustawienia możemy wybrać wygodnie i w sposób intuicyjny za pomocą elementów sterujących znajdujących się na panelu przednim.

CD 1.10 to odtwarzacz CD z wejściami cyfrowymi. Symetryczne filtry pasywne wspomagają odtwarzanie formatów PCM 44,1-192 kHz i DSD64-DSD256. Część konwertera DAC zawiera wejście koncentryczne, optyczne i USB 2.0. Wyjścia analogowe odtwarzacza to 2x RCA i zbalansowane 2x XLR oraz wyjście cyfrowe optyczne i cyfrowe koncentryczne.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

→ www.CANOR-AUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne