Ayon Audio Scorpio II i Focal Sopra No3. Prezentacje w salonie Q21

Salon Q21 zaprasza na prezentacje systemu złożonego ze wzmacniacza zintegrowanego Ayon Audio Scorpio II w połączeniu z kolumnami Focal Sopra No3.

Ayon Scorpio II jest ekonomiczną wersją lampowego wzmacniacza zintegrowanego Spirit. Scorpio II wzmacniaczem zintegrowanym pracującym w klasie A, z możliwością zmiany trybu pracy lamp wyjściowych – pentoda/trioda. Zastosowane lampy wyjściowe to EL34.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

O kolumnach Focal Sopra No3 materiały prasowe mówią, że „doskonale łączą dynamikę, optymalizację przestrzeni i bogactwo harmoniczne”. Kolumny te mają dwa głośniki niskotonowe o średnicy 20 mm każdy i mają ujawnić swój potencjał w pomieszczeniach nawet do 80 m2.

W zaproszeniu czytamy również:

„Sopra wyraźnie inauguruje nową erę „Premium High End” poprzez uwzględnienie nowych kryteriów wydajności. Kompaktowy, nowoczesny, o czystym designie i z charakterem… wszystkie te czynniki są niezbędne, aby zapewnić doskonałą integrację z Twoim wnętrzem. Wyposażony w najlepsze przetworniki średniotonowe kiedykolwiek opracowane przez Focal, z technologiami NIC i TMD – Sopra przesuwa granice przejrzystości odtwarzania dźwięku, a jednocześnie mieści się w bardzo kompaktowej obudowie. Rzeczywiście – w przeciwieństwie do Utopii, która jest z definicji ekstrawagancka i gdzie rozmiar nie jest żadnym ograniczeniem, Sopra dąży do maksymalnej kompaktowości, aby zapewnić łatwą integrację w pomieszczeniach o umiarkowanej wielkości”.

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe
foto mat. prasowe
«●»

Poprzednie

Następne