21Distribution na Audio Video Show 2023. Zaproszenie

Wystawa Audio Video Show 2023 już za pięć dni.

Jak pisze w zaproszeniu 21Distribution, dystrybutor wielu znakomitych marek, „nie może WAS tam zabraknąć”. AVS to największe targi tego typu w Polsce, drugie największe w Europie i jedne z największych na całym świecie. Na miejscu znajdziecie kilkuset wystawców, w trzech różnych miejscach. Jedno z nich to Hotel Radisson Blue Sobieski, a dokładniej sala Arkadia II+III, która znajduje się na parterze. To tam znajdziecie produkty spod szyldu 21Distribution.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Gdzie, kiedy i za ile

21Distribution znajdziecie państwo w salach Arkadia II+III w hotelu Radisson (Plac Artura Zawiszy 1), a więc bardzo blisko stacji Warszawa Ochota oraz Warszawa Główna. Aby się tam dostać najlepiej skorzystać z komunikacji miejskiej. Zaparkowanie w tej okolicy często bywa wyzwaniem.

Targi trwają trzy dni, od 27 do 29 października. W piątek trwają od 12 do 20, w sobotę od 10 do 20 i w niedzielę od 10 do 18. Pozwala to spokojnie zobaczyć wszystko, co będzie dla nas najistotniejsze.

Bilety na wydarzenie kosztują 50 zł na jeden dzień lub 75 zł na wszystkie trzy dni. Możecie kupić je zarówno online, jak i w kasach w trakcie trwania wydarzenia.

Co zobaczymy

Marki, które zaprezentuje 21Distribution w tym roku to: Audiolab, Rega, Fezz Audio, Vienna Acoustics, Buchardt, Quad, System Audio, a także Octavio. Na miejscu zobaczycie zarówno produkty z najwyższej półki, jak i te przystępniejsze cenowo. Dla każdego znajdzie się coś miłego, jak zawsze w naszej ofercie. Wśród prezentowanych sprzętów znajdziemy kolumny, wzmacniacze tranzystorowe i lampowe, transporty oraz odtwarzacze CD, gramofony, a także akcesoria do nich i jeszcze więcej.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dystrybutor pisze, że do najważniejszych produktów możemy zaliczyć m.in. nowy, flagowy gramofon Regi, brytyjskiego producenta z już 50-letnią historią:

Rega Naia to najlepszy gramofon, jaki firma wprowadziła na rynek w swojej długiej historii. Wykorzystuje najnowsze technologie, które powstały po to, by zapewnić jak najlepszą jakość dźwięku. Wszystkie elementy, od tych w teorii mniej istotnych, aż po te najważniejsze zostały wykonane z najwyższą dokładnością. Tytanowe ramię, centralne łożysko z tlenku aluminium hartowanego cyrkonem, referencyjny zasilacz, czy ultralekka plinta z technologią podwójnego usztywnienia z użyciem włókna węglowego impregnowanego grafenem to tylko niektóre z najważniejszych aspektów tego niezwykłego gramofonu.

System Audio to duński producent kolumn z długą historią. Można będzie zobaczyć flagowe modele z serii Legend, ale również te w bardziej przystępnych cenach, z linii produktowej Saxo. Z kolei Vienna Acoustics to producent pochodzący z Austrii. W czasie wystawy zobaczymy model Beethoven Concert Grand Reference, czyli jeden z większych modeli tej firmy.

Poza tym: kolumny Buchardt z kolumnami podstawkowymi P300, Fezz Audio z dzielonym wzmacniaczem, a także nowymi, tranzystorowymi wzmacniaczami z linii Torus i Audiolab z nową serią 7000

 ▌ Warsztaty: TEST PRESS – WTF?

W salach 21Distributon można będzie spotkać się z redaktorem naczelnym naszego magazynu, Wojciechem Pacułą, który poprowadzi warsztaty pod tytułem Test Press – WTF?

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak mówi:

Spotkanie pod tym tytułem pomyślałem jako niezobowiązujące, służące wymianie poglądów na temat Test Pressów, czyli testowych tłoczeń płyt LP wykonywanych dla realizatora dźwięku i muzyków pod kątem technicznej poprawności lakieru i matryc.
W czasie spotkania opowiem o tym, czym jest tego typu tłoczenie, do czego służy i czym się różni od gotowej płyty. Posłuchamy kilku tytułów, z różnych lat i z różnych wytwórni i kilka z nich porównamy z gotową płytą. Sięgniemy po krążki Polskich Nagrań, AC Records, Verve, Tacet, Karl Records, ECM i Blue Note.

Dodajmy, że odsłuchy będą prowadzone na absolutnej nowości, fantastycznym gramofonie Rega Naia, który znajdzie się w teście w naszym magazynie już w listopadzie (więcej → TUTAJ).

Kiedy: SOBOTA, 28 października 2023, godz. 12:00
Gdzie: Hotel Radisson Blu Sobieski, sala Arkadia II + III (21Distribution)

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne