Odsłuchy słuchawkowe. Zaprasza Salon Q21

Salon Q21 zaprasza na kolejne odsłuchy.

Tym razem wybrano zestaw składający się z przetwornika D/A ze wzmacniaczem słuchawkowym FiiO R7 oraz słuchawek Beyerdynamic DT 1990 Pro.

W zaproszeniu czytamy:

Uniwersalny zestaw o detalicznym, technicznym, ale jednocześnie przyjemnym brzmieniu? Oto FiiO R7 z Beyerdynamikami DT1990 Pro. FiiO R7 to idealny sprzęt dla osoby, która chce mieć jak najmniej urządzeń, a jak najwyższą wygodę obsługi i jakość dźwięku. To stacjonarny odtwarzacz muzyki, który posiada wbudowanego DACa i wzmacniacz słuchawkowy wysokiej klasy. Dzięki wbudowanemu dotykowemu ekranowi i systemowi Android możesz słuchać muzyki bezpośrednio z serwisów streamingowych. Możesz też używać go jako streamera i DAC-a do swojego systemu stereo.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I dalej:

Beyerdynamiki DT1990 Pro to z kolei już klasyczne słuchawki, przez wielu uznawane za studyjne, ale spokojnie możecie cieszyć się nimi w codziennym użytkowaniu. Oferują bardzo dokładne i detaliczne brzmienie, ale jednocześnie są uniwersalne i sprawdzą się w wielu gatunkach muzyki, zapewniając wysoki komfort. Oba produkty i znacznie więcej znajdziecie w naszym salonie, zapraszamy.

Prezentowane produkty są dostępne w salonie Q21 oraz w sklepie internetowym:

  • FiiO R7 → TUTAJ,
  • Beyerdynamic DT1990 Pro → TUTAJ.
Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne