Musical Fidelity & WIIM. Streaming

Musical Fidelity, brytyjski specjalista świata audio, ogłosił plany dotyczące współpracy z WIIM, jedną z ciekawszych firm zajmujących się produktami do streamingu.

Jak czytamy w materiałach prasowych, Musical Fidelity przez długi czas szukał rozwiązania, którym mógłby się posłużyć budując odtwarzacze i transporty plików, które „nie wpłynęłoby negatywnie na doskonałą jakość dźwięku naszych produktów”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I dalej:

Z odsłuchów i badań wiemy, że w audiofilskich wzmacniaczach główny problem stanowią Wi-Fi i BT, a to z powodu zakłóceń RF i HF. Ponadto produkty Musical Fidelity są projektowane i budowane tak, aby pozostawały w czołówce przez dziesięciolecia i aby były łatwe do naprawy i wykorzystują jak najwięcej dyskretnych komponentów i obwodów.
Logiczną decyzją było nawiązanie współpracy z jednym z wiodących dostawców urządzeń do transmisji strumieniowej, wyposażonych w najlepsze oprogramowanie i łatwych do sparowania pod względem rozmiaru z naszymi wzmacniaczami. Dzięki temu klient otrzymuje to, co najlepsze z obu światów.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Od 1 listopada następujące wzmacniacze zintegrowane Musical Fidelity są dostarczane z DARMOWYM streamerem WiiM:

  • Wzmacniacze zintegrowane M2si/M3si z bezpłatnym WiiM Mini.
  • Wzmacniacze zintegrowane M5si/M6si z bezpłatnym WiiM Pro.

www.MUSICALFIDELITY.com

WIIMHOME.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne