JBL Tune Buds. Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

JBL Tune Buds to najnowsze słuchawki firmy JBL.

Tune Buds to słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, z końcówką dokanałową. W materiałach prasowych czytamy:

JBL Tune Buds pozwalają słyszeć tylko muzykę nawet przez 48 godzin. To dwa dni odtwarzania ulubionych utworów! Funkcja aktywnej redukcji hałasu pomaga pozbyć się zakłóceń, a podwójne mikrofony eliminują dźwięki z otoczenia, zapewniając za każdym razem doskonałe połączenia.
Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe pozwalają słuchać wyjątkowego dźwięku JBL Pure Bass przez nawet 48 godzin, a ergonomiczna, odporna na wodę i pył konstrukcja zapewnia komfort przez cały dzień w każdych warunkach pogodowych.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawkami sterujemy za pomocą „tapnięć”. Pozwala to zarządzać połączeniami i aktywować aktywną redukcję szumów oraz tryb Smart Ambient, w którym można wybrać, czy chce się wyciszyć dźwięk otoczenia, czy też wsłuchiwać się w nie. Konstrukcja typu bud ma, jak mówi producent, zapewniać „doskonałą izolację od hałasu z zewnątrz i bezpieczne dopasowanie”. Przetworniki mają średnicę 10 mm. Bluetooth 5.3 z obsługą dźwięku LE (dostępny za pośrednictwem aktualizacji OTA na późniejszym etapie) przekazuje dźwięk przy niskim zużyciu energii z zachowaniem wysokiej jakości. Ponadto umożliwia niezależne strumieniowe przesyłanie zsynchronizowanego dźwięku do każdej słuchawki, dzięki czemu można używać jednej lub obu słuchawek.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dzięki rozwiązaniu Ambient Aware można w każdej chwili wsłuchać się w dźwięki otoczenia, aby czuć się bezpieczniej, gdy jest się poza domem, a TalkThru pozwala „uciąć krótką pogawędkę bez konieczności wyjmowania słuchawek”. 4 mikrofony mają zapewnić wyraźnie i czysto brzmiące połączenia. Słuchawki Tune Buds posiadają podwójne mikrofony, dzięki czemu użytkownik, jak czytamy, jest zawsze doskonale słyszany.. Natomiast funkcja VoiceAware pozwala określić, w jakim stopniu chce się słyszeć własny głos poprzez kontrolowanie sygnału z mikrofonu kierowanego do słuchawek.

48 godzin czasu pracy akumulatora to do 12 godzin pracy słuchawek i do 36 godzin zapasu w etui ładującym lub 10 godzin pracy słuchawek plus 30 godzin zapasu w etui w przypadku włączenia funkcji redukcji szumów. Dodatkowo funkcja szybkiego ładowania zapewnia 4 godziny odtwarzania po zaledwie 15 minutach ładowania.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Aplikacja JBL Headphones pozwala dopasować dźwięk do swoich wymagań. Sposób słuchania i gesty dotykowe można dostosować do swoich potrzeb, a ponadto znaleźć słuchawki, kontrolować hałas z otoczenia oraz korzystać z trybów Smart Audio & Video. Aplikację można za darmo pobrać ze sklepów Google Play i App Store. 

Cena: 479 zł.

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne