Alan Parsons ambasadorem honorowym wystawy HIGH END 2022

Alan Parsons, twarz HIGH END 2022, przyjął zaproszenie organizatora do przyjazdu do Monachium na dwa dni w połowie maja i prawdopodobnie będzie najwybitniejszym gościem tej wystawy.

Alana Parsonsa miał być „twarzą” wystawy już w 2020 roku, jednak zapowiadana wówczas impreza odbędzie się dopiero teraz, po zdjęciu obostrzeń antycovidowych:

 „Alan Parsons od razu wpadł wówczas na pomysł zostania ambasadorem marki i podkreślenia symbiozy między muzyką a technologią”, mówi Stefan Dreischärf, dyrektor zarządzający organizatora imprezy. „Parsons doskonale nadaje się do przekazywania przesłania HIGH END na cały świat” – dodaje kierownik targów.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak podkreśla organizator, dobrze się składa, tegorocznym motto HIGH END jest hasło „Magia muzyki”. W branży muzycznej wybitny brytyjski artysta znany jest bowiem nie tylko ze względu na swoją twórczość, ale i dzięki wyjątkowemu brzmieniu swoich nagrań, także tych dla zespołu Pink Floyd.

W ramach oficjalnej konferencji prasowej w dniu otwarcia HIGH END, Alan Parsons będzie odpowiadał na pytania akredytowanych przedstawicieli mediów. Odwiedzający i fani z biletami wstępu na HIGH END, zostaną zaproszeni na sesję autografową z gwiazdą w sobotę 21 maja 2022 roku. ●

Fakty

Gdzie: MOC München, Lilienthalallee 40, 80939 Munich/Germany

Kiedy: 19-22 maja

Godziny otwarcia:

– czwartek + piątek – 10.00-18.00 (tylko branża)

– sobota: 10.00-18.00

– niedziela: 10.00-16.00

Organizator:

HIGH END SOCIETY Service GmbH
Vorm Eichholz 2g
42119 Wuppertal
tel.: +49 202 702022
info@highendsociety.de

www.HIGHENDSOCIETY.de

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne