Wspomnienie o Łukaszu Mice, twórcy marki Audiomica Laboratory

Trzy tygodnie temu nadeszła do nas bardzo smutna i absolutnie zaskakująca wiadomość o śmierci ŁUKASZA MIKI, twórcy firmy Audiomica Laboratory, specjalizującej się w produkcji kabli połączeniowych.

Poniżej znajdą państwo wspomnienie przygotowane przez ekipę tej firmy. Jak podkreślono w mailu, który otrzymałem, Audiomica nadal działa i zamierza uczcić swojego założyciela jak najlepszymi produktami, pod których mógłby się on sam podpisać.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

15 stycznia 2022 roku odszedł od nas Łukasz Mika, założyciel i właściciel firmy Audiomica Laboratory. Wielu z Was znało Łukasza osobiście, podziwiało jego wiedzę, determinację i olbrzymie zaangażowanie. Wspaniała osobowość, nietuzinkowe poczucie humoru, nieszablonowe pomysły, taki był i takim zapamiętamy go na zawsze.

Jego wielką miłością była muzyka, z pasji do niej stworzył i rozwinął swoją firmę. Markę Audiomica budował przez ponad 15 lat i bez wątpienia jest to dzieło jego życia – dzieło, które dziś jest rozpoznawane i cenione wśród koneserów na całym świecie.

Pragniemy poinformować, że firma Audiomica Laboratory będzie kontynuowała swoją działalność. Prezesem firmy zostaje członek rodziny Marcin Knopik, który zawsze był zaangażowany w projekty i życie firmy. Załoga w niezmienionym składzie będzie realizowała zamówienia. Spuścizna jaką pozostawił po sobie Łukasz Mika zostaje w rodzinie i wśród ludzi zarażonych przez niego pasją.  Działalność i rozwój marki Audiomica kontynuowane będą zgodnie z założeniami i koncepcjami pozostawionymi przez jej twórcę.

Żegnamy tym samym niezwykłego człowieka. Jego praca pozostaje jednak w dobrych rękach. Chcielibyśmy złożyć głębokie kondolencje rodzinie pana Łukasza i pracownikom firmy Audiomica Laboratory…

A ci z państwa, którzy by chcieli lepiej poznać historię firmy i jej twórcy zapraszamy do wywiadu, który udzielił naszemu magazynowi we wrześniu 2018 roku – do przeczytania TUTAJ.

www.AUDIOMICA.com

tekst: red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

Poprzednie

Następne