WOO AUDIO WA7 Mk3 Fireflies. Wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo-analogowym

Woo Audio WA7 MK3 Fireflies jest lampowym wzmacniaczem słuchawkowym opartym o triody 12AU7 lub 5693. WA7 dostępny jest teraz w wersji Mk3.

Dystrybutor mówi o nim „produkt dopracowany w każdym calu”. Zastosowane w nim podwójne triody 12AU7 lub 5693 są popularnym wyborem, można więc zastosować rózne ich wersje, na przykład typu NOS. Lampy te pracują tutaj w trybie single-ended w klasie A, oddając około 1,5 W na kanał przy obciążeniu 4 Ω. Jednocześnie dzięki zastosowaniu, jak czytamy, „wysokiej klasy transformatorów wyjściowych” jest on w stanie napędzić zdecydowaną większość słuchawek na rynku, wliczając w to stosunkowo trudne do napędzenia modele planarne.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Przetwornik cyfrowo-analogowy

Wzmacniacz wyposażony został również w przetwornik cyfrowo-analogowy, oparty na kości ESS Technology Sabre ES9018K2M. Aby zapewnić mu odpowiednie warunki pracy zastosowano „wielostopniowe filtrowanie oraz stabilizację zasilania”. I dalej:

„W WA7 zastosowano także precyzyjny zegar zapewniający niski poziom jittera oraz nowoczesny układ wejściowy XMOS. Takie rozwiązanie zapewnia także wsparcie dla gęstych formatów takich, jak chociażby PCM 24bity i 384 kHz częstotliwości próbkowania, czy DSD z DSD128 włącznie”.

Połączenia

Woo Audio WA7 Fireflies może być także podłączony – dzięki zaimplementowaniu dwóch wyjść liniowych – do kolumn aktywnych albo dodatkowego wzmacniacza głośnikowego, lub końcówki mocy. Na tylnej ściance znalazło się nie tylko wejście RCA, którym możemy doprowadzić sygnał do wzmacniacza słuchawkowego (podłączając do niego źródło analogowe), ale także dwa wyjścia pre-out: zbalansowane i niezbalansowane.

Na przedniej ściance oprócz pokrętła głośności są też dwa gniazda słuchawkowe: niezbalansowane 6,3 mm typu duży jack oraz zbalansowane 4,4 mm Pentaconn.

Dostępność i cena

Woo Audio WA7 Fireflies Mk3 dostępny jest w sieci salonów HiFiPRO i MP3Store w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i srebrnej, w cenie 7989 złotych.

→  www.WOOAUDIO.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

galeria

Poprzednie

Następne