VICOUSTIC Mega Bass Trap VMT & Mega Bass Trap VMT XXL. Ustroje akustyczne

Polski dystrybutor firmy VICOUSTIC poinformował o nowych pułapkach basowych.

Jak czytamy w materiałach prasowych, „szerokopasmowe pułapki basowe stworzone do rozwiązywania problemów akustycznych w całym zakresie pasma”. Mega Bass Trap VMT & Mega Bass Trap VMT XXL zaprojektowane zostały do rozwiązywania problemów z niskimi, średnimi i wysokimi częstotliwościami. „Tak duży zakres działania w jednym produkcie czyni je prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem na rynku”- czytamy dalej w materiałach.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowe szerokopasmowe pułapki basowe opracowane przez Vicoustic mają pomóc poradzić sobie z niskimi częstotliwościami, a przez to z pozostałą częścią pasma.

Mega Bass Trap VMT to szerokopasmowa pułapka basowa, przeznaczona do pracy od 80 Hz wzwyż. Przeznaczona jest do narożników; ta konkretna wersja może być również montowana w narożnikach sufitu (w poziomie) za pomocą opcjonalnego zestawu mocującego Mega Bass Trap VMT Horizontal Kit.Z kolei Mega Bass Trap VMT XXL to rozwiązanie szerokopasmowe, które działa już od 50 Hz wzwyż.

Produkty Vicoustic w większości są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu (wykorzystano w nich wełnę VicPET, która pochodzi z recyklingu plastikowych butelek na wodę – PET), który po zakończeniu eksploatacji nadaje się do ponownego przetworzenia. Pułapki basowe są certyfikowane dla materiałów budowlanych Indoor Advantage™ Gold wydanymi przez SCS Global Services i spełniają zalecenia dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniach.

Dostępne są w 5 wybranych kolorach VMT i 3 różnych wykończeniach ramy. Jeden komplet Mega Bass Trap VMT lub XXL zawiera dwie sztuki każdego z nich, z frontem VMT i wypełnieniem z wełny VicPET umieszczanej we wnętrzu, w celu maksymalizacji absorpcji. I jak każdy inny produkt VMT, front jest całkowicie konfigurowalny, umożliwiając klientowi wydrukowanie własnej grafiki, logotypu, wzoru lub preferowanego koloru.

VICOUSTIC.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne