Vertere Acoustics i biała wersja gramofonu DG-1S

Touraj Moghaddam, założyciel i dyrektor Vertere Acoustics, od początku października wprowadza do sprzedaży białą wersję gramofonu DG-1S.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, tradycyjnie rozwój produktów w Vertere pochodzi z dwóch źródeł. Jeden jest czymś rodzaju „spokojnego momentu eureka!” lub przez rozmowy z dystrybutorami – to podejście typu „Push lub Pull”. Jednak ten konkretny produkt powstał w wyniku przypadkowej rozmowy Touraja i Chelsea – specjalistki ds. marketingu Vertere – która wyraziła chęć zakupu DG-1S, ale w kolorze białym. Sprawa ucichła aż do następnego spotkania, na którym Touraj z dumą zaprezentował białą wersję DG-1S.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Kiedy obecni na spotkaniu pracownicy zobaczyli DG-1S White, natychmiast zapanował konsensus, że musi on być natychmiast udostępniony klientom. Biała wersja wykorzystuje dwa wypolerowane, odlewane arkusze Perspex w sandwiczu z umieszczonym pośrodku między nimi półprzezroczystym arkuszem z tego samego materiału. Więcej o DG-1S → TUTAJ.

Cena

Gramofon w białym lub czarnym wykończeniu, wraz z wkładką Magneto, będzie kosztować: 3550 GBP (4148 EUR, 4995 USD, 7000 USD).

www.VERTEREACOUSTICS.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne