Włoska firma UBSOUND ma polskiego dystrybutora

UBSOUND, producent kolumn głośnikowych, poinformowała o zmianie modelu biznesowego.

Jak czytamy w ogłoszeniu prasowym, przechodzi ona od sprzedaży bezpośredniej na klasyczny model, to jest za pośrednictwem dystrybutorów. Polskim dystrybutorem tej ciekawej marki z Mediolanu została firma AUDIO ANATOMY.

W materiałach prasowych czytamy:

„Aby spełnić prośby użytkowników końcowych, po 10 latach międzynarodowej sprzedaży online, UBSOUND postanowił wybrać kilku oficjalnych dystrybutorów w strategicznych krajach, w których klienci mogą usłyszeć, zobaczyć i dotknąć jej głośników. Począwszy od maja 2022, marka UBSOUND będzie dystrybuowana w Polsce przez HIGH END ALLIANCE powered by AUDIO ANATOMY”.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

UBSOUND Group to włoska firma specjalizująca się w produktach audio, założona w 2011 roku w Mediolanie. Podstawowa działalność firmy koncentruje się na wysokiej jakości ręcznie wykonywanych kolumnach głośnikowych, które są projektowane w Mediolanie i w całości wyprodukowane we Włoszech.

Jak czytamy w materiałach prasowych, UBSOUND „stale pracuje nad badaniami i rozwojem w celu poprawy swoich głośników, aby wygenerować idealną i kompletną scenę dźwiękową dzięki ekskluzywnej technologii audio HDNSS”.

Oferta

W katalogu firmy znajdziemy trzy serie głośników: FEEL, VELVET i MULTICO, łącznie 11 kolumn.

  • Nowa seria FEEL jest dostępna w 4 kolorach: Elegant Black, Pure White, Sport Red i Fashion Yellow; dostępne są dwa modele:

– podstawkowy FL32 (39 000 zł/para),

– wolnostojący FL38 (48 000 zł/para).

  • Nowa seria VELVET jest dostępna w głębokiej czerni (matowa satyna); dostępne są dwa modele:

– podstawkowy VL42 (48 000 zł/para),

– wolnostojący VL48 (58 000 zł/para).

  • Seria MULTICO ML68 jest dostępna w głębokiej czerni (matowa satyna) w cenie 8600 zł za parę.

Cechą wyróżniającą produkty UBSOUND jest, opracowana przez nią, technika HDNSS (High Definition Natural Sound Signature). Jej celem jest wygenerowanie „bardzo autentycznego i naturalnego dźwięku, z niezwykłą wiernością i imponującą ilością szczegółów akustycznych, zapewniając doskonałą scenę dźwiękową podczas odtwarzania”.

Wszystkie kolumny UBSOUND są w całości zaprojektowane i wykonane ręcznie we Włoszech i wykończone są wysokiej jakości specjalnymi lakierami samochodowymi. Każda para głośników zajmuje, w zależności od modelu, od 60 do 130 godzin pracy.

Oficjalne wideo UBSOUND: www.YOUTUBE.com
Dystrybucja w Polsce

HIGH END ALLIANCE powered by AUDIO ANATOMY

Długa 16 budynek A, pokój 303

Warszawa, Polska

Tel. +48 889065395

www.AUDIOANATOMY.pl

www.UBSOUND.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne