Synergistic Research Active Ground Block SX. Aktywna sztuczna masa

Audiofast, polski dystrybutor urządzeń marki Synergistic Research, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej aktywnej masy Active Ground Block SX.

Nowe urządzenie, przez producenta nazywane „stacją uziemiającą”, jest uproszczoną wersją flagowego modelu Galileo Active Ground Block. Znajdziemy w nim nowe technologie, które nie były znane w momencie powstania Galileo Active Ground Block.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Obudowa Active Ground Block SX wykonana jest z litego bloku aluminium i włókna węglowego, aby obniżyć zniekształcenia związane z wibracjami mechanicznymi. Zasilacz bazuje na doświadczeniach wyniesionych z programu rozwoju zasilacza liniowego LPS (Linear Power Supply). Jak informuje dystrybutor, poprawiono również uziemienie ULF poprzez wprowadzenie dwóch układów emitujących rezonans Schumana zamiast tylko jednej, dzięki – jak czytamy – „wykorzystaniu technologii opracowanej dla planowanego na 2023 rok nowego modelu Galileo PowerCell”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy również, że skupiono się na tym, aby nowy Active Ground Block SX był bardziej praktyczny niż popularny Active Ground Block, zwiększając liczbę punktów uziemienia z 22 do 32. Oznacza to, że można uziemić dodatkowe dziesięć komponentów, ekrany kabli, stojaki na sprzęt lub cokolwiek innego w systemie wykonanego z materiału przewodzącego, w celu maksymalizacji wydajności systemu.

Dostępność i cena

Active Ground Block SX dostępny będzie w sprzedaży na terenie Polski od lutego 2023 roku w cenie 17 680 zł.

www.SYNERGISTICRESEARCH.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne