Sylwester z JBL Partybox 710

Polski dystrybutor firmy JBL podpowiada, jak nagłośnić sylwestra.

Jak pisze, zbliżający się sylwester to okazja do spotkania w gronie znajomych i zorganizowania domówki, a „sercem każdej udanej imprezy bez wątpienia może zostać głośnik JBL Partybox 710”:

 Jest potężny, a jednak przenośny, dzięki wbudowanym kółkom i wygodnemu uchwytowi. Jest też odporny na zachlapania (IPX4). To doskonała propozycja by sylwester rozbłysnął pokazami świetlnymi i porwał do tańca!
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Partybox 710 to przenośny „głośnik imprezowy” z wbudowanymi efektami świetlnymi i z konstrukcją odporną na zachlapanie w stopniu IPX4. Playlistę można przesyłać przez Bluetootha, a kolorowy pokaz świetlny zsynchronizować można z muzyką. Można nimi sterować z poziomu panelu górnego bądź aplikacji JBL PartyBox dostosowując zarówno migające lampy stroboskopowe, jak i dźwięk:

Głośnik oczaruje gości unikatowym barwnym pokazem świetlnym, a sylwester może przerodzić się w jego towarzystwie w prawdziwą dyskotekę lub koncert. Podwójne wejście mikrofonowe i dostrojenie korektora do karaoke uwolnią gwiazdę muzyki pop w każdym. Technologia True Wireless Sound aktywowana jednym naciśnięciem przycisku natychmiastowo paruje dwa głośniki Partybox 710, aby nagłośnić jeszcze większą imprezę. Wygodny uchwyt i wytrzymałe kółka pozwalają zabrać muzykę ze sobą wszędzie, gdzie tylko się zechce.

Aplikacja JBL PartyBox pozwala sterować muzyką, aktualizować ustawienia oraz dostosować kolory i wzory świetlne.

Cena: 3799 zł 

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne