„Stereophile” Vol.45 No.9 ⸜ September 2022

Do skrzynek prenumeratorów trafił wrześniowy numer magazynu „Stereophile”.

Na jego okładce znalazły się przede wszystkim przepiękne kolumny Blade Two Meta firmy KEF. To nowa wersja tego klasyka, w której zastosowano technikę Meta, która u pomaga opanować fale dźwiękowe od tylnej strony głośnika wysokotonowego. Obok nich zobaczymy również wzmacniacz Octave Audio Jubilee Mono SE, który testowaliśmy jakiś czas temu w HIGH FIDELITY; czytaj → TUTAJ, kolumny Audiovector Q7, jak również wzmacniacz mocy Gryphon Audio Apex.

Przy okazji chcielibyśmy państwa zaprosić do lektury wywiadu, który nasz magazyn przeprowadził z redaktorem naczelnym „Stereophile’a” w ramach serii „The Editors” pod numerem 33; więcej → TUTAJ.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Poza tym testy wkładki gramofonowej Ortofon Eroica HX, odtwarzacza CD i wzmacniacza zintegrowanego Rotel , jak również flagowe kable firmy Audioquest. Autor tego ostatniego, Michael Fremer, żegna się nim z łamami „Stereophile’a”. Zgodnie z jego zapowiedziami za jakiś czas zobaczymy go na łamach jego macierzystego pisma, w którym zaczynał swoją karierę – „The Absolute Sound”.

Zapraszamy do lektury!

www.STEREOPHILE.com

tekst redakcja

foto mat. prasowe

galeria

Poprzednie

Następne