SKALDOWIE „Reggae na koniec świata”. Nowy singiel!

Kameleon Records poinformował właśnie o niespodziewanym i spontanicznie zrealizowanym wydawnictwie, nowym singlu zespołu Skaldowie.

Ulegając namowom Krzysztofa Logana Tomaszewskiego, Andrzej Zieliński napisał dwa nowe utwory do jego tekstów, „Reggae na koniec świata oraz „Usiądę dziś na tęczy”, i przy udziale swojego brata Jacka zdecydował się je zarejestrować. Sesję uzupełniła trzecia piosenka – 15 minut, skomponowana do tekstu nieodżałowanego Leszka Aleksandra Moczulskiego.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W ten oto sposób powstał singiel z premierowym, jak pisze wydawca, „bardzo skaldowskim materiałem”.  Należy zaznaczyć, że tytułowa kompozycja porusza temat toczącego się w Ukrainie konfliktu zbrojnego.  Dlatego też 10% zysków ze sprzedaży płytki Kameleon Records zdecydował się wpłacić na fundację pomagającą ukraińskim dzieciom.

Nagrania powstały w domowym studiu Andrzeja Zielińskiego w dniach 10, 19 i 20 września tego roku, a realizacją zajął się Aleksander Wilk. Singiel wydany zostanie na płycie CD w błyszczącym digipacku, a  na jego okładce wykorzystano pracę Krzysztofa Logana Tomaszewskiego .

Dostępność i cena

Wysyłka rozpocznie się zaraz po premierze płyty, która powinna nastąpić najpóźniej w ciągu tygodnia (czyli do 12 października). Cena – 35 zł.

www.KAMELEONRECORDS.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne