„SKALDOWIE NA DWA FORTEPIANY”. Film na YouTube

Wydawnictwo KAMELEON RECORDS zaprasza do oglądnięcia kolejnego filmu.

Specjalizujące się w reedycjach rzadkich wydawnictw polskich artystów wydawnictwo poinformowało o kolejnym filmie na swoim kanale na YouTube. Tym razem opowieść dotyczy wydanych dwóch części albumu „Skaldowie na dwa fortepiany”. Gościem specjalnym będzie Andrzej Zieliński.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Skaldowie na dwa fortepiany jest pozycją wydaną z okazji 55-lecia powstania zespołu Skaldowie i jest nowym, poprawionym wydaniem od dawna niedostępnego, podwójnego albumu Andrzeja Zielińskiego i Stanisława Deji. Jest to dokumentacja koncertu, jaki odbył się w stacji Radio Kraków w 2007 roku. Na program występu złożyły się fortepianowe opracowania utworów z repertuaru Skaldów.

W materiałach prasowych czytamy:

Ponieważ Andrzej Zieliński tworzył te kompozycje właśnie na tym instrumencie, mają one bardzo fortepianową fakturę i znakomicie sprawdzają się w takim ujęciu aranżacyjnym. Gościnnie na koncercie wystąpił także Jacek Zieliński, co czyni materiał jeszcze ciekawszym dla wszystkich fanów zespołu. Specjalnie dla potrzeb wydawnictwa powróciliśmy do oryginalnych zapisów koncertu i zmiksowaliśmy całość na nowo – bez denerwujących wyciszeń pomiędzy utworami.

Album został wydany w rozkładanej, laminowanej okładce (card sleeve), a płyty włożono do specjalnie drukowanych, kolorowych kopert. Dodatkowo do CD, dodajemy kopię oryginalnego zaproszenia (biletu) na koncert.

Zapraszamy do oglądania !!!

www.YOUTUBE.com

tekst red./mat. prasowe
foto mat. prasowe
»●«

Poprzednie

Następne