SilentPower HDMI iSILENCER ⸜ filtr szumów z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym

Nowa na rynku marka SilentPower rozszerza portfolio o HDMI iSILENCER.

Jak czytamy w materiałach prasowych tej, należącej do iFi Audio marki, jest to filtr minimalizujący szumy na wejściu HDMI. Ma on postać wtyczki wpinanej pomiędzy gniazdo i kabel HDMI.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Polski przedstawiciel SIlentPower, 21Distribution, pisze:

SilentPower HDMI iSILENCER posiada autorską technologię Active Noise Cancellation 2 dzięki której znacząco obniża poziom zakłóceń w urządzeniach do których jest podłączony. Co więcej, posiada także układ redukujący zniekształcenia typu jitter, dzięki czemu może poprawić detale w obrazie wideo w ciemniejszych obszarach obniżając przy tym poziom szumów w sygnale audio.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

SilentPower HDMI iSILENCER oferuje również zabezpieczenie przed przepięciami (ogranicza piki napięcia), dziki czemu ma zabezpieczać podłączone za jego pomocą urządzenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku zaawansowanych instalacji audiowizualnych, w których stosowane są nierzadko drogie procesory dźwięku wielokanałowego.

Dodatkowo HDMI iSILENCER oferuje też pełne wsparcie dla HDR 8K/60 Hz oraz 4K/120 Hz przy użyciu kabla HDMI Ultra High-Speed. Jest także kompatybilny zarówno ze standardem HDMI 2.1 oraz z poprzednimi wersjami standardu HDMI.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dla tych, którzy chcą użyć ZEN Blue 3 do oglądania filmów lub grania iFi Audio przewidziało specjalny tryb o niskim opóźnieniu przesyłu sygnału. Jest on uruchamiany przyciskiem z przodu urządzenia i zapewni nam perfekcyjną synchronizację dźwięku z obrazem.

Dostępność i cena

SilentPower HDMI iSILENCER jest już dostępny w sprzedaży, w cenie 399 złotych.

IFI-AUDIO.com

www.21DISTRIBUTION.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne